Dilim

Пахлава – це відомий східний десерт.

Готують його на основі тіста, до якого додають цукровий сироп та горіхи. Також важливим компонентом є лимонний сік та прянощі. Пахлаву Dilim виробляють із якісних та свіжих інгредієнтів. Для начинки використовують близько 70% добірних горіхів.

Саме тому спробувавши пахлаву Dilim ви поринете в солодкий світ східних солодощів.

Shop Львівська майстерня шоколаду 0 поверх

Львівська майстерня шоколаду — відома мережа магазинів-кафе всеукраїнського масштабу, що вже давно встигла завоювати любов багатьох поціновувачів якісного продукту. Любителі справжнього шоколаду мають обов'язково завітати сюди, аби поринути в цей калейдоскоп смаків. В асортименті представлені цукерки з різноманітними горіхами, лікерами, з білого, молочного та чорного шоколаду, тут також широкий вибір шоколадних плиток та фігурок — все, що забажає душа! З невеличкої крафтової крамнички в минулому сьогодні Львівська майстерня виросла в провідний бренд кондитерської справи в Україні. Високі стандарти виробництва, інноваційні технології та авторські рецепти зробили майстерню улюбленицею мільйонів українських сердець. У місті Київ Львівська майстерня шоколаду є і в ТРЦ «Гулівер» на 0 поверсі. Завітайте сюди, щоб потішити смакові рецептори та розділити задоволення із близькими!

Shop Jumble Sweets 0 поверх

Jumble Sweets - магазин незвичайних солодощів, в самому центрі Києва.

Вас приємно здивує великий вибір товарів, таких як: коктейлі Snickers або Twix, печиво Nutella, або Fanta зі смаком кокоса, і багато іншого. Острівець знаходиться на 0-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Побалуйте себе або зробіть незвичайний подарунок близькій людині!

Shop Cherry Berry 0 поверх 0 поверх

«Cherry Berry» представляє солодощі від кращих виробників Чехії, Польщі, Іспанії та Голландії

Більше