Coccodrillo недоступний

У колекціях представлений ​​як спортивний, повсякденний, так і елегантний одяг для особливих, урочистих подій та шкільна форма. Також в асортименті є взуття і аксесуари для створення унікальних образів. Одяг та білизна створюються з натуральних матеріалів найкращої якості, які сприяють правильній циркуляції повітря та приємні на дотик. Кольорова гама підбирається відповідно до вікової групи. Розмірний ряд представлений одягом для дітей 0-14 років.

Коли ми говоримо: «Взуття BARTEK», ми маємо на увазі комфорт і здоровий розвиток дитини. За цим принципом компанія працює вже понад 25 років. За цей час був накопичений величезний досвід, а також довіра батьків. BARTEK - це польська компанія, найбільший виробник дитячого взуття в Польщі, єдина з такою великою мережею в Європі, яка пропонує краще взуття для дітей 1-10 років.

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Reima 4 поверх

Reima - велике починається з малого!

Shop Hatley 4 поверх

Hatley - бренд дитячого одягу, який протягом багатьох років створює «одяг від природи»

Shop Sanetta 4 поверх

Sanetta - німецький магазин високоякісної дитячої білизни, піжам та одягу для дому від народження до 16 років

Більше