8Bags Fashion Hub

8Bags - мультибрендовий магазин сумок та аксесуарів Furla, Michael Kors, ToryBurch, Coach, KarlLagerfeld.
Ми пропонуємо лише оригінальні товари.
Наша мета – вибирати найкраще, що пропонує бренд, щоб наші клієнти відчували себе найкрасивішими та наймоднішими.
Бренд-мікс – це мистецтво створення унікального образу.
У магазині 8bags великий вибір якісних сумок та аксесуарів, а ще тут ви можете вибрати гаманці, ремені, шалі. головні убори, шарфи.
Компанія представляє продукцію таких брендів, як Furla, Tory Burch, Coach, Karl Lagerfeld, MICHAEL by Michael Kors, Ralph Lauren, та інших.

Shop LUXAN 3 поверх

LUXAN — магазин головних уборів, шкіргалантереї та сумок.

Shop Piquadro 2 поверх

Бутік PIQUADRO всесвітньо визнаного італійського бренду пропонує вишукану шкіряну галантерею найвищого гатунку: портмоне, портфелі, клатчі

Shop Samsonite 3 поверх

Samsonite — один з найбільших і найвідоміших розробників та виробників в багажній індустрії світу. Будучи одним з перших брендів в області подорожей, Samsonite вже 110 років вкладає свою майстерність і новаторство в створення  стильних і високоякісних виробів для мандрівників з усіх країн світу. Зараз, коли індустрія туризму зростає з кожним роком, Samsonite продовжує залишатися світовим лідером, постійно представляючи нові технології, матеріали та дизайн.
Кожен новий продукт компанії Samsonite продовжує втілювати в собі цінності, на яких був заснований Samsonite — висока якість, виняткова надійність і незмінний стиль.

Більше