Хімчистка "Чисто"

Хімчистка "Чисто"  пропонує Вам повний спектр  професійних послуг по  догляду за Вашим гардеробом, килимами, постіллю та предметами інтер'єру.  Ми завжди ідемо в ногу з часом, завжди рухаємось вперед, вдосконалюємося, стаємо більшими професіоналами ніж вчора та більш умілими ніж сьогодні.

Серед переваг хімчистки можна віднести:

В ногу з часом: компанія використовує новітні технології, сертифіковану продуктивну хімію і матеріали;

«Чисто» - ЕКОлогічно Чисто: одні з перших запровадили Еко Чистку революційними технологіями Green Earth та SoftWash, які не використовують нафтопродуктів і  є абсолютно екологічними;


16-річний досвід та професіоналізм: нам можна без страху довірити постійний догляд за Вашим гардеробом, килимами, постіллю та предметами інтер'єру; 
«Чисто» - це завжди зручно, доступно і з акційним сюрпризом; 


У людському розумінні глибоко засів радянський шаблон – що хімчистка це дорого і тому її послугами потрібно користуватися, коли річ знаходиться у критичному стані. І як результат, невідомо, що буде з нею після чистки.

З 2004 року мережа хімчисток "ЧИСТО" доносить до клієнтів розуміння, що річ потребує постійного догляду. За гроші у хімчистці "ЧИСТО" ви купляєте не реанімацію речей, а вільний від клопотів час, свіжий зовнішній вигляд і продовження життя Вашого гардеробу. Для цього ми використовуємо новітні технології та сертифіковані матеріали, але основна наша перевага полягає в постійному вдосконаленні команди наших працівників у плані професіоналізму та сервісу обслуговування. 

Послуги хімчистки "ЧИСТО" – це постійний догляд за Вашими улюбленими речами, можливість користуватися ними довго, незалежно чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами або шкіряний виріб чи улюблена футболка Вашої дитини. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей. Завдяки такому підходу, за короткий термін Мережа Хімчисток "ЧИСТО" зайняла провідну позицію в західному регіоні і може похвалитися постійними клієнтами, які вже давно стали для нас друзями.

Лишіть клопіт нам - хай у вас буде час на приємне. :)