Meiwei

Meiwei – мережа ресторанів паназійської кухні. Клієнти відзначають швидкість обслуговування, смачність і демократичні ціни. В меню закладу – популярні страви країн Південно-Східної та Східної Азії: Китаю, Японії, Таїланду, В’єтнаму. До нас приходять спробувати смажений рис та локшину з морепродуктами або м’ясом, приготовані на сковороді вок. Також пропонуємо традиційні азійські супи з булочками баоцзи чи бао-бургерами.

Над оновленням меню працював шеф-кухар з Кореї Ернест Тьо.

Чекаємо щодня з 10:00 до 22:00. 

Shop Grill House Люля 5 поверх

Grill House Люля — смачна східна кухня, прохолодні напої.

Shop СушиЯ 6 поверх

СушиЯ - мережа ресторанів японської кухні

Shop Печена Картопля 5 поверх

Печена Картопля

Ресторан здорової та смачної їжі

Ключовою особливістю і головним фактором успіху мережі ресторанів Печена Картопля є унікальна концептуальна страва – печена картопля з салатами-наповнювачами. Від самого початку для приготування унікальної страви відбирається тільки велика картопля вагою не менш 380-400 грамів. Картопля запікається у фользі, розрізається і готується основа майбутнього страви - апетитне ніжне пюре з збитого сиру і масла.

Потім кожен відвідувач самостійно вибирає наповнювачі з усього розмаїття салатів, які пропонуються, в тому числі, з куркою, сиром, сьомгою, грибами або будь-яким улюбленим смаком з усієї палітри наповнювачів з меню ресторанів Печена Картопля.

Більше