В Києві на «Площі зірок» відкрили зірки Олегу Блохіну, Олені Підгрушній та зірку пам’яті Валерію Лобановському - новини від ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірки Олегу Блохіну, Олені Підгрушній та зірку пам’яті Валерію Лобановському

11 Травня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’являться три особливі зірки. Перша «запалала» на честь Олега Блохіна – українського футболіста і футбольного тренера, володара «Золотого м”яча». Друга – на честь української біатлоністки, заслуженого майстра  порту, чемпіонки Олімпійських ігор – Олени Підгрушної. Та зірка пам’яті видатному багаторічному наставнику  «Динамо» (Київ) , на чолі якого двічі вигравав  Кубок володарів кубків УЄФА – Валерію Лобановському.

Цього дня біля Gulliver зібралося багато іменних гостей, серед яких: заступники міністра молоді та спорту України Микола Даневич та Ярослав Войтович, володар золотої медалі на Зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї Олександр Абраменко, українська плавчиня та чотирикратна олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, найсильніша жінка планети Ольга Лящук та інші.

Зірки Олегу Блохіну та Олені Підгрушній відкривали особисто самі спортсмени. Так українська біатлоністка відмітила, що їй радісно і приємно, що зірка біатлону запалала в центрі нашої столиці. «Це велика гордість та стимулпрацювати набагато краще, досягаючи нових вершин», - сказала Олена Підгрушна. Особливе місце на «Площі зірок» видатних українців зайняла цього дня і зірка Валерію Лобановському. Відкривав її онук видатного тренера Богдан Лобановский та донька Світлана Лобановська. Вона відзначила, що їй дуже приємно, що про найтитулованіший тренер в історії світового футболу пам’ятають. «І дуже важливо, щоб на таких людей, як мій батько, рівнялися як молоде покоління так і не забували українці. І я впевнена, поки буде жити пам'ять про Валерія Лобановського, ми будемо разом продовжувати справу його життя», - прокоментувала Світлана Лобановська.

«Площа зірок» була відкрита 14 листопада 2015 року на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадній та Спортивній площі, біля входу в ТРЦ Gulliver. Це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ.

Пам’ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’єю Білодід, Олею Поляковою, зірками пам’яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко та іншими.

«Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам’яткою.

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору: рекомендації експертної комісії, а саме представників ТРЦ Gulliver, громадськості (ГО Спільна перемога), Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики, експерти медіаринку (телеканал MusicBOX), міської влади (КМДА). А також: орієнтація на наявність у кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність цих діячів в медіа просторі і в рейтингах популярності, аналіз реакції та думки людей у соцмережах, опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. Спираючись на результати, комісія складає фінальний список.

На сьогодні на «Площі зірок» закладено 22 зірки.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше