В Києві на «Площі зірок» відкрили зірки Риммі Зюбіній та Ахтему Сеітаблаєву  - новини від ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірки Риммі Зюбіній та Ахтему Сеітаблаєву

27 червня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’являться дві особливі зірки на честь Римми Зюбіної – української актриси, телеведучої, громадської активістки. Та Ахтема Сеітаблаєва – заслуженого артиста Автономної Республіки Крим, режисера, сценариста, актора театру і кіно. 

На урочистому відкритті міністр культури України Євген Нищук відзначив, що «Площа зірок» постійно поповнюється видатними людьми і це дуже приємно. Але вдвічі приємно, коли закладають зірки Великим громадянам України, якими є насьогодні українська актриса Римма Зюбіна та Ахтем Сеітаблаєв. Виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух також відзначила чудову ініціативу, та готовністю підтримати та стати партнерами проекту «Площа зірок».

Самі актори були щиро вражені відзнакою. Римма Зюбіна відзначила, що спокійно ставиться до нагород, проте щоразу отримувати їх велика честь та відповідальність для неї. «Адже, один момент це стати на цю сходинку, інший – на ній втриматися. І другий, я вважаю важливіший», - відзначила актриса .

Цього дня на «Площі зірок» заклали 24 та 25 зірку.

Римма Зюбіна — українська актриса, телеведуча, громадська активістка. За версією журналу «Фокус» 2017 року, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України. Лауреатка багатьох театральних премій, зокрема двічі лауреатка найпрестижнішої театральної премії України  «Київська пектораль» . Визнана найкращою акторкою останніх років рейтингу «Знято в Україні» 2019 р. Увійшла до 100 жінок відзначених Всеукраїнським рейтинговим журналом «Гордість та краса України» 2019. Зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 90 ролей в кіно та телефільмах. У 2016 році знялася у фільмі «Гніздо горлиці». Картина стала тріумфатором премії «Золота дзиґа», де отримала шість статуеток, у тому числі Римма Зюбіна була удостоєна звання «Краща актриса». Засновником фестивалю дитячого кіно «ФільмФестБук» в таборі Артек-Буковель в 2016 та 2017 років роках.

Ахтем Сеітаблаєв — заслужений артист Автономної Республіки Крим, режисер, сценарист, актор театру і кіно. В кіно з 2003 року, дебює у драмі «Мамай», а потім отримує роль у стрічці «Татарський триптих» (2004).  Першою роботою в якості режисера стала телевізійна картина «Квартет для двох» (2007). У 2009-му працює як режисер та сценарист над міні-серіалом «Осінні квіти». У його акторській копілці робота в таких проектах як «Московська сага», другому та третьому сезоні серіалу «Повернення Мухтара», «Темні води», «Центральна лікарня» та інші. Серед режисерських робіт варто відзначити мелодраму «Операція ЧеГевара», «Одного разу на Новий рік», «Хайтарма» в якій сам виконує одну з головних ролей. Особливо відмічають одну з останніх робіт Ахтема - фільм «Кіборги. Герої не вмирають». В ньому розкрита тема життя українців, які захищали Донецький аеропорт від російських найманців з «ДНР» і «ЛНР» протягом 242 днів, виживаючи під обстрілами артилерії з мінімумом води, їжі. За фільм Сеітаблаєву вручили орден «За заслуги «III ступеня»

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’я Білодід, Олег Блохін, Олена Підгрушна, зірка пам'яті Валерію Лобановському, Оля Полякова, MONATIK. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою. Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії: Міністерства молоді та спорту, ГО Спільна перемога, музичного телеканалу MusicBox, КМДА та представників Gulliver.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше