Тропічний Новий Рік у стилі Джуманджі - новини від ТРЦ Гулівер

Тропічний Новий Рік у стилі Джуманджі

Яскравий, соковитий та запальний Новий рік в тропічному стилі ось що чекае вас в ТРЦ Gulliver !

Джунглі кличуть вас! ТРЦ Gulliver перетворився у справжні тропіки, приєднуйтесь і ви до нашої чарівної казки!
Робіть покупки на 1000 грн та щотижня беріть участь у розіграші неймовірних призів від ТРЦ Gulliver та нового пригодницького фільму "Джуманджі". У фіналі, один із учасників виграє карколомну подорож у стилі "Джуманджі". Початок пригод – 10 грудня. Приєднуйтесь до нас та пориньте у світ тропіків!

Правила участі в акції:
1. Купуйте в ТРЦ Gulliver з 10 грудня 2017 по 13 січня 2018 року.
2. Реєструйте чеки в день покупки, загальною сумою від 1 000 грн*. Пам’ятайте, що кожна 1 000 гривень – це додатковий шанс виграти один з понад 100 призів!
3. Беріть участь в розіграшах призів щопонеділка з 18 грудня 2017 року по 15 січня  2018 року. Шукайте себе серед переможців на сайті та в соціальних мережах.
4. Вигравайте щотижня круті призи від ТРЦ Gulliver!
* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня», та закладів зони фут- кортів. 

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон та їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Вирушайте на поклик джунглів -  купуйте та розважайтесь в ТРЦ Gulliver

Офіційні правила акції:

Завантажити.pdf

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше