ТРЕНДИ ЧОЛОВІЧИХ ГОЛОВНИХ УБОРІВ - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЕНДИ ЧОЛОВІЧИХ ГОЛОВНИХ УБОРІВ

Головний убір - інструмент, за допомогою якого можна перетворити себе і навіть змінити імідж. Чоловіча мода не гірше жіночої рясніє вишуканими аксесуарами. LuckyLOOK розповість про найбільш трендові чоловічі головні убори 2020/21.

Бейсболка

Будучи раніше виключно елементом спортивного стилю, бейсболка стрімко увірвалася на подіуми найзнаменитіших дизайнерів. Наразі бейсболку актуально поєднувати зі стилем кежуал і спорт-шик. Знаючі толк в стилі чоловіки надягають головний убір з таким верхнім одягом, як пальто, куртка, піджак, бомбер.

Панама

Зовсім несподівано для кожного на горизонті fashion-індустрії з'явилися панами. У 2020/21 трендом є панами зі шкіри, вельвету, бавовни і хутра. Такі головні убори ефектно виглядають на чоловіках і підійдуть кожному, хто вважає за краще спорт і кежуал.

Капелюх

Немає нічого кращого, ніж усіма улюблена класика. Класичні моделі капелюхів канотье і федора залишаються актуальними вже кілька десятиліть. Чоловіки вважають за краще комбінувати капелюх зі стилем кежуал і класика. Головне - підібрати підходящу форму та колір, щоб головний убір майстерно доповнював образ.

Шапка біні

Немає більш універсального і комфортного головного убору на сезон осінь-зима. Шапка біні відрізняється простим і лаконічним дизайном, що дозволяє поєднувати аксесуар зі всілякими образами від класики до спорту.

Вибрати трендовий головний убір можна в магазині LuckyLOOK або на сторінці Instagram @luckylook_ukraine. Бути стильним і щасливим легко з брендом, який приносить вдачу!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше