ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral

Життєствердний кораловий із золотистим відтінком Living coral — найпопулярніший колір цього року на думку Pantone Color Institute. Про комплекти спідньої білизни у відтінку підводних рифів та кольору неба у сутінках читайте у нашій підбірці

Ви в пошуках чогось особливо сексуального і, в той же час, невинного — обирайте Audacieuse від Chantal Thomass, ніби створену із поєднання пристрасті та ніжності. Акценти розставлені графічними атласними бантами. 

Лінія Champs-Elysees від Chantelle прикрашена флористичною вишивкою як символ безтурботності та природності. Мотиви квіткового орнаменту навіюють думки про розслаблений відпочинок посеред тропічного оазису.

Повсякденний і, в той же час, романтичний варіант, як ковток нектару у бетонному мегаполісі — лінія Embrasse-Moi від Passionata з вишуканими лініями та елегантним мереживом. Пробиваючись крізь повсякденні офісні блузи, білизна стане джерелом свіжості та енергії. 

Презентуючи колір року, Pantone сказали в прес-релізі, що цей колір «нагадує про тепле літо, підводні красоти, а золотий відтінок дає відчуття життєрадісності». Якщо душа бажає яскравих емоцій — почніть із спідньої білизни. 

 

Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Грандіозна субота у ТРЦ Gulliver! Грандіозна субота у ТРЦ Gulliver! Giardini, наче галаслива сім'я з Неаполя! Giardini, наче галаслива сім'я з Неаполя! Більше