ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral

Життєствердний кораловий із золотистим відтінком Living coral — найпопулярніший колір цього року на думку Pantone Color Institute. Про комплекти спідньої білизни у відтінку підводних рифів та кольору неба у сутінках читайте у нашій підбірці

Ви в пошуках чогось особливо сексуального і, в той же час, невинного — обирайте Audacieuse від Chantal Thomass, ніби створену із поєднання пристрасті та ніжності. Акценти розставлені графічними атласними бантами. 

Лінія Champs-Elysees від Chantelle прикрашена флористичною вишивкою як символ безтурботності та природності. Мотиви квіткового орнаменту навіюють думки про розслаблений відпочинок посеред тропічного оазису.

Повсякденний і, в той же час, романтичний варіант, як ковток нектару у бетонному мегаполісі — лінія Embrasse-Moi від Passionata з вишуканими лініями та елегантним мереживом. Пробиваючись крізь повсякденні офісні блузи, білизна стане джерелом свіжості та енергії. 

Презентуючи колір року, Pantone сказали в прес-релізі, що цей колір «нагадує про тепле літо, підводні красоти, а золотий відтінок дає відчуття життєрадісності». Якщо душа бажає яскравих емоцій — почніть із спідньої білизни. 

 

Gulliver — переможець фестивалю «Вибір року 2019» Gulliver — переможець фестивалю «Вибір року 2019» 15.01.20 Боді: тенденції сезону Осінь-Зима 19/20 Боді: тенденції сезону Осінь-Зима 19/20 09.01.20 LIU JO - NEW COLLECTION: нові ціни на нову колекцію LIU JO - NEW COLLECTION: нові ціни на нову колекцію 30.12.19 Більше