ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЕНД РОКУ: спокуслива спідня білизна у кольорі Living coral

Життєствердний кораловий із золотистим відтінком Living coral — найпопулярніший колір цього року на думку Pantone Color Institute. Про комплекти спідньої білизни у відтінку підводних рифів та кольору неба у сутінках читайте у нашій підбірці

Ви в пошуках чогось особливо сексуального і, в той же час, невинного — обирайте Audacieuse від Chantal Thomass, ніби створену із поєднання пристрасті та ніжності. Акценти розставлені графічними атласними бантами. 

Лінія Champs-Elysees від Chantelle прикрашена флористичною вишивкою як символ безтурботності та природності. Мотиви квіткового орнаменту навіюють думки про розслаблений відпочинок посеред тропічного оазису.

Повсякденний і, в той же час, романтичний варіант, як ковток нектару у бетонному мегаполісі — лінія Embrasse-Moi від Passionata з вишуканими лініями та елегантним мереживом. Пробиваючись крізь повсякденні офісні блузи, білизна стане джерелом свіжості та енергії. 

Презентуючи колір року, Pantone сказали в прес-релізі, що цей колір «нагадує про тепле літо, підводні красоти, а золотий відтінок дає відчуття життєрадісності». Якщо душа бажає яскравих емоцій — почніть із спідньої білизни. 

 

Готуєшся до відпустки? Маєш знати актуальні світові тренди в головних уборах. Готуєшся до відпустки? Маєш знати актуальні світові тренди в головних уборах. 30.07.20 Нова колекція Unity, натхненна єдністю всього світу.  Нова колекція Unity, натхненна єдністю всього світу.  30.07.20 Бренд L`Occitane- це не тільки якісний догляд за шкірою, волоссям та тілом, а ще захист і безпека. Бренд L`Occitane- це не тільки якісний догляд за шкірою, волоссям та тілом, а ще захист і безпека. 24.07.20 Більше