TOMMY JEANS ПРЕДСТАВЛЯЄ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ 2020

TOMMY JEANS ПРЕДСТАВЛЯЄ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ 2020 "АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРШОПРОХІДЦІ"

«Американські першопрохідці» - осіння колекція TOMMY JEANS - присвячена 35-й річниці бренду і переглядає його класичну спадщину через об'єктив загальноамериканського калейдоскопа. Естетика колекції проходить шлях з середньо-західних штатів Колорадо в Монтану, набуваючи особливості, характерні для Східного узбережжя і Ліги плюща.

Фанати колекції тепер в холодну погоду можуть самовиражатися за допомогою яскравих нейлонових курток в сноубордному стилі, що нагадують 1980-і роки.

Щоб пережити сніжну зиму Середнього Заходу, абсолютно необхідні затишні предмети гардероба забарвлення в клітку тартан і буффало.

Подальший рух на Схід, що передбачає симбіоз міського і сільського впливу, ознаменовано появою в одязі університетського стилю «препп».

Колекція TOMMY JEANS, залишаючись вірною популярному в усій Америці вуличному стилю, пропонує нові моделі кросівок, вітровки в стилі колорблок, пуховики, світшоти, шапки і сумки «Фенні пек».

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

Шукаєте яке пальто стане Вашим цієї осені? Шукаєте яке пальто стане Вашим цієї осені?  11.09.2020   16   1 хвилина Поради від Laurel Поради від Laurel  11.09.2020   8   1 хвилина ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу! ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!  08.09.2020   5   1 хвилина Більше