TOMMY HILFIGER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ-2020 - новини від ТРЦ Гулівер

TOMMY HILFIGER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ-2020

«Американські першопрохідці» - осіння колекція TOMMY HILFIGER - присвячена 35-й річниці бренду і переглядає його класичну спадщину через об'єктив загальноамериканського калейдоскопа. Естетика колекції проходить шлях з середньо-західних штатів Колорадо в Монтану, набуваючи особливості, характерні для Східного узбережжя і Ліги плюща.

Творці сезонних квіткових принтів, Пейслі і монохромних фулярів ручної роботи надихалися рослинністю американських прерій. Міська та сільська атмосфера колекції доповнена смужками в стилі «препп», легким флисом і вишуканою палітрою в земляних тонах.

У всіх моделях проглядається переосмислена класика: вона представлена ​​в нових тканинах, змішуванні клітин тартан і розкішних аплікаціях у вигляді гербів.

В кінці сезону ковбої зовсім перетворяться: їх образи поповняться вовняними речами і речами з твіду, а одяг прикрасить легендарна обробка TOMMY.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

Шукаєте яке пальто стане Вашим цієї осені? Шукаєте яке пальто стане Вашим цієї осені?  11.09.2020   17   1 хвилина Поради від Laurel Поради від Laurel  11.09.2020   8   1 хвилина ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу! ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!  08.09.2020   5   1 хвилина Більше