The Art of Gifting by L`Occitane - новини від ТРЦ Гулівер

The Art of Gifting by L`Occitane

Мистецтво дарувати подарунки в L`Occitane закладено ще з перших років створення бренду.

Ми намагаємося демонструвати кращий Прованс, це проявляється в якості косметичних продуктів, цінностях та зобов’язаннях, які ми беремо на себе щодня, щоб зберегти навколишнє середовище.

L'Occitane запрошує вас насолодитися унікальним та індивідуальним досвідом “The Art of Gifting”

19 листопада в ТРЦ Gulliver пройде захід, на якому ми розповімо про історію поваги до планети та проведемо воркшоп по створенню подарунків.

Амбасадори бренду під керівництвом молодих дизайнерів будуть створювати подарункові набори, прикрашати коробки L`Occitane та давати друге життя пустим баночкам.

В атмосфері творчості та запашного чаю з синабонами ми підготуємося до новорічних свят і покажемо власним прикладом, як можна зберегти навколишнє середовище креативним шляхом.

Після воркшопу буде створене спеціальне місце, де відвідувачі ТРЦ будуть мати можливість ознайомитися із роботами та долучитися до нашої ініціативи.

Щоб стати учасником “ The Art of Gifting ” потрібно проявити креатив в оформленні подарунку або показати приклад, як можна перетворити пустий флакон в деталь інтер’єру. Віднести виріб до магазину L`Occitane, щоб адміністратор позначив вашу участь та виставив роботу на стенд.

18 грудня ми оберемо найкреативнішу роботу та подаруємо переможцю Адвент Календар 2020.

Пропонуємо об’єднати любов до природи та творчість для створення вишуканих подарунків

Дата та час: 19 грудня, 14.00

Кількість: 7 амбасадорів,3 дизайнера.

Локація: ТРЦ Gulliver, 5 поверх (поруч з Falcon)

Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Більше