Безкоштовні тренування на терасі Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Безкоштовні тренування на терасі Gulliver

Ну що пора починати підготовку до літнього сезону та записатися на тренування?

Звичайно так. І ми в Gulliver обома руками за класні ефективні тренування на свіжому повітрі з неймовірним панорамним видом на Київ. Тож Gulliver підготував для вас дещо цікаве.

Тренування від кращих тренерів елітного клубу «SKY FITNESS», що відбудуться на терасі 5 поверху ТРЦ Gulliver. 

Wellness заняття передбачають комплексний підхід до здоров'я, впродовж всього часу приділяється особлива увага пропрацюванню всіх основних м'язових груп, координації та рівновазі. Це тренування допоможе розвинути витривалість і поліпшити гнучкість, а насамкінець вас чекає розтяжка та розслаблення затиснутих м'язів.

Ви отримаєте цікаву інформацію про роботу тіла, знання, які будуть корисні в повсякденному житті не лише вам, але і вашим близьким і, звичайно, заберете з собою хороші самопочуття та настрій.

Загальна тривалість складає 50 хвилин з 19:00 до 20:00, а записатися на заняття можна тут.

Заняття безкоштовні, тож кількість місць обмежена. поспішіть записатися на перше тренування, яке відбудеться 25.05.

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше