Безкоштовні тренування на терасі Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Безкоштовні тренування на терасі Gulliver

Ну що пора починати підготовку до літнього сезону та записатися на тренування?

Звичайно так. І ми в Gulliver обома руками за класні ефективні тренування на свіжому повітрі з неймовірним панорамним видом на Київ. Тож Gulliver підготував для вас дещо цікаве.

Тренування від кращих тренерів елітного клубу «SKY FITNESS», що відбудуться на терасі 5 поверху ТРЦ Gulliver. 

Wellness заняття передбачають комплексний підхід до здоров'я, впродовж всього часу приділяється особлива увага пропрацюванню всіх основних м'язових груп, координації та рівновазі. Це тренування допоможе розвинути витривалість і поліпшити гнучкість, а насамкінець вас чекає розтяжка та розслаблення затиснутих м'язів.

Ви отримаєте цікаву інформацію про роботу тіла, знання, які будуть корисні в повсякденному житті не лише вам, але і вашим близьким і, звичайно, заберете з собою хороші самопочуття та настрій.

Загальна тривалість складає 50 хвилин з 19:00 до 20:00, а записатися на заняття можна тут.

Заняття безкоштовні, тож кількість місць обмежена. поспішіть записатися на перше тренування, яке відбудеться 25.05.

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше