Програма лояльності KAMERON premium від Polo Ralph Lauren - новини від ТРЦ Гулівер

Програма лояльності KAMERON premium від Polo Ralph Lauren

Компанія KAMERON – ексклюзивний представник бренда Polo Ralph Lauren в Україні.

Карта Kameron premium дає можливість накопичувати бонуси (5, 10 и 15%) за кожну покупку в мережі магазинів Polo Ralph Lauren та витрачати їх під час наступних покупок. Крім того, ви отримаєте від нас спеціальні пропозиції до вашого Дня народження, запрошення на івенти й закриті розпродажі.

Як це працює?

Щоб стати учасником бонусної програми, заповніть, будь ласка, анкету на касі одного з магазинів Polo Ralph Lauren, обов’язково вказавши свій номер телефону – він знадобиться для активації картки.

Щойно ви зробили першу покупку, починається накопичення бонусів на вашій картці – ви отримуєте кількість балів, що відповідає 5% витраченої суми. Приміром, при покупці на 1000 грн на ваш картковий рахунок нараховується 50 бонусів. Бонуси активуються на 15-й день після покупки і мають термін дії 180 днів. При наступних покупках (окрім покупок подарункових сертифікатів) бонусними балами можна сплачувати до 50% вартості товарів з нових колекцій і до 30% вартості акційних товарів.

Тільки-но загальна вартість товарів, що були придбані з використанням вашої бонусної картки, досягає 50 000 грн, кожна наступна покупка починає приносити вам 10% бонусів. При здійсненні покупок на суму від 100 000 грн кількість бонусів, що нараховуються, збільшується до 15%.

Отримати карту можна в магазині бренда.
Gulliver, 1 поверх, т. 044 501 8110.

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше