Перший в Україні ZARA HOME відкрився в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Перший в Україні ZARA HOME відкрився в ТРЦ Gulliver

Zara Home — це мода в будинку, найсучасніші тенденції, відбиті в декоративних тканинах і товарах, з гарантованим якістю та за доступними цінами.

11 травня в ТРЦ Гулівер іспанська група Inditex відкрила в Україні свій перший магазин марки ZARA HOME. Магазин площадью близько 550 кв.м розміститься на 2 поверсі торгово-розважального центру. В асортименті нового магазину представлені 4 колекції для дорослих — «Готель», «Флорист», «Колорист» та «Етніко» та колекція для малят від 0 до 8 років. В цілому в першому Zara Home розміщується близько 25 тис. одиниць товару, серед яких: текстильні вироби, постільні приналежності й білизна, м'яка і комфортна одежда для дому та сну, посуд і столові прилади, а також декоративні аксесуари, аромати та інші товари. Также в колекції весна-літо 2018 від Zara Home є одяг для пляжу та літній бонус — колекція для пікніка.

Дизайн магазину, традиційне зонування на кілька світлих кімнат, розроблений іспанськими дизайнерами. Велика увага, як завжди, група Inditex приділяла увагу витринам, біля яких можна стояти часами і розглядати асортимент представлено в магазині товару. Zara Home — це мода в будинку, найсучасніші тенденції, відбиті в декоративних тканинах і товарах, з гарантованим якістю та за доступними цінами.

«Відкриття першого магазину Zara Home у ТРЦ Гулівер — важлива подія для України. Магазины групи Inditex існують в Україні з 2008 року, але перший спеціалізований магазин товарів для дому та декору буде відкритий тільки зараз, і це станеться в нашому ТРЦ. Раніше марка Zara в Україні була представлена ​​тільки магазинами модної жіночої, чоловічої та дитячої ліній одягу та аксесуарів. В магазині Zara Домашні відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми тенденціями в області декору для будинку і підібрати все необхідне для створення комфортного, красивого та неповторного інтер'єра. Zara Home - можливість створення в Україні культури споживання товарів для дому та декору, яка, безумовно, стане законодавцем у своєму сегменті, як і Zara у сфері одягу, взуття та аксесуарів », - коментує відкриття генерального директора ТРЦ Гулівер Ірина Круппа» .

В даний час ZARA HOME насчитує близько 500 магазинів у 60 країнах. Нагадуємо, наприкінці 2016 року в ТРЦ Gulliver іспанська група Inditex представила на українському ринку свій перший бренд Uterque.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше