Перший в Україні ZARA HOME відкрився в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Перший в Україні ZARA HOME відкрився в ТРЦ Gulliver

Zara Home — це мода в будинку, найсучасніші тенденції, відбиті в декоративних тканинах і товарах, з гарантованим якістю та за доступними цінами.

11 травня в ТРЦ Гулівер іспанська група Inditex відкрила в Україні свій перший магазин марки ZARA HOME. Магазин площадью близько 550 кв.м розміститься на 2 поверсі торгово-розважального центру. В асортименті нового магазину представлені 4 колекції для дорослих — «Готель», «Флорист», «Колорист» та «Етніко» та колекція для малят від 0 до 8 років. В цілому в першому Zara Home розміщується близько 25 тис. одиниць товару, серед яких: текстильні вироби, постільні приналежності й білизна, м'яка і комфортна одежда для дому та сну, посуд і столові прилади, а також декоративні аксесуари, аромати та інші товари. Также в колекції весна-літо 2018 від Zara Home є одяг для пляжу та літній бонус — колекція для пікніка.

Дизайн магазину, традиційне зонування на кілька світлих кімнат, розроблений іспанськими дизайнерами. Велика увага, як завжди, група Inditex приділяла увагу витринам, біля яких можна стояти часами і розглядати асортимент представлено в магазині товару. Zara Home — це мода в будинку, найсучасніші тенденції, відбиті в декоративних тканинах і товарах, з гарантованим якістю та за доступними цінами.

«Відкриття першого магазину Zara Home у ТРЦ Гулівер — важлива подія для України. Магазины групи Inditex існують в Україні з 2008 року, але перший спеціалізований магазин товарів для дому та декору буде відкритий тільки зараз, і це станеться в нашому ТРЦ. Раніше марка Zara в Україні була представлена ​​тільки магазинами модної жіночої, чоловічої та дитячої ліній одягу та аксесуарів. В магазині Zara Домашні відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми тенденціями в області декору для будинку і підібрати все необхідне для створення комфортного, красивого та неповторного інтер'єра. Zara Home - можливість створення в Україні культури споживання товарів для дому та декору, яка, безумовно, стане законодавцем у своєму сегменті, як і Zara у сфері одягу, взуття та аксесуарів », - коментує відкриття генерального директора ТРЦ Гулівер Ірина Круппа» .

В даний час ZARA HOME насчитує близько 500 магазинів у 60 країнах. Нагадуємо, наприкінці 2016 року в ТРЦ Gulliver іспанська група Inditex представила на українському ринку свій перший бренд Uterque.

До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Більше