ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ЕТАПУ АКЦІЇ "ХТО ПРОСПАВ – ТОЙ ПРОГРАВ"

Вітаємо переможців другого етапу акції "Хто проспав – той програв"

 

Шукайте себе серед переможців:

Подарок ФИО  
СУВЕНИРЫ ТРЦ
Ручка-травка 1. 0256 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка-травка 2. 0267 Капшук Юлія Леонідівна  
Ручка-травка 3. 0217 Лосєва Ольга Володимирівна  
Ручка-травка 4. 0159 Тевіна Яна Генадівна  
Ручка-травка 5. 0241 Червінський Віталій Васильйович  
Ручка-травка 6. 0 308 Ткаченко Юлія Олександрівна  
Ручка-травка 7. 0245 Пасічник Надія Володимирівна  
Ручка-травка 8. 0215 Кихаренко Ксенія Володимирівна  
Ручка-травка 9. 0194 Герасименко Андрій Вікторович  
Ручка-травка 10. 0269 Капшук Юлія Леонідівна  
Ручка-травка 11. 0187 Чуб Вікторія Віталіївна  
Ручка-травка 12. 0277 Невмержицька Світлана Миколаївна  
Ручка-травка 13. 0185 Чуб Вікторія Віталіївна  
Ручка-травка 14. 0207 Гук Юрій Іванович  
Ручка-травка 15. 0242 Давлєтова Олена Сергіївна  
Ручка-травка 16. 0260 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка-травка 17. 0197 Кішка Рада Сергіївна  
Ручка-травка 18. 0208 Гуренко Жанна  
Ручка-травка 19. 0254 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка-травка 20. 0 298 Бойко Світлана В'ячиславівна  
Ручка-травка 21. 0203 Копилова Ірина Анатоліївна  
Ручка-травка 22. 0291 Красиленко  
Ручка-травка 23. 0205 Макаренко Наталія Євгенівна  
Ручка-травка 24. 0180 Дидишко Олена  
Ручка-травка 25. 0139 Заіка Денис Олександрович  
Ручка-травка 26. 0216 Лосєва Ольга Володимирівна  
Ручка-травка 27. 0178 Дидишко Олена  
Ручка-травка 28. 0199 Кішка Рада Сергіївна  
Ручка-травка 29. 0262 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка-травка 30. 0174 Дидишко Олена  
Ручка-травка 31. 0227 Подкользін Ваним Олександрович  
Ручка-травка 32. 0157 Тевіна Яна Генадівна  
Ручка-травка 33. 0 297 Спринська Галина Михайлівна  
Ручка-травка 34. 0147 Асєева Олександра Євгенівна  
Ручка-травка 35. 0266 Капшук Юлія Леонідівна  
Ручка-травка 36. 0280 Батрак Максим Вадимович  
Ручка-травка 37. 0160 Тевіна Яна Генадівна  
Ручка-травка 38. 0 296 Коновалов Олександр В'ячиславович  
Ручка-травка 39. 0239 Мамая Марта Сергіївна  
Ручка-травка 40. 0171 Махницкий Андрій Васильович  
Ручка 41. 0255 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка 42. 0233 Потапова Тетяна Олександрівна  
Ручка 43. 0285 Батрак Максим Вадимович  
Ручка 44. 0249 Степаненко Олена Володимирівна  
Ручка 45. 0177 Дидишко Олена  
Ручка 46. 0 301 Степаненко С.А.  
Ручка 47. 0164 Тевіна Яна Генадівна  
Ручка 48. 0 295 Коновалов Олександр В'ячиславович  
Ручка 49. 0270 Капшук Юлія Леонідівна  
Ручка 50. 0142 Заіка Денис Олександрович  
Ручка 51. 0275 Невмержицька Світлана Миколаївна  
Ручка 52. 0195 Герасименко Андрій Вікторович  
Ручка 53. 0173 Дидишко Олена  
Ручка 54. 0243 Зиміна Надія Едуардівна  
Ручка 55. 0 292 Шутал Светлана  
Ручка 56. 0253 Заікін Микита Володимирович  
Ручка 57. 0143 Заіка Денис Олександрович  
Ручка 58. 0263 Цибульська Олена Валеріївна  
Ручка 59. 0230 Кондратьев Денис Вікторович  
Ручка 60. 0189 Згара Ірина Константтинівна  
Ручка 61. 0192 Герасименко Андрій Вікторович  
Ручка 62. 0284 Батрак Максим Вадимович  
Ручка 63. 0145 Митарева Надія Вікторівна  
Ручка 64. 0181 Дидишко Олена  
Ручка 65. 0231 Потапова Тетяна Олександрівна  
Ручка 66. 0167 Юревич Аліна Сергіївна  
Ручка 67. 0202 Копилова Ірина Анатоліївна  
Ручка 68. 0288 Батрак Максим Вадимович  
Ручка 69. 0 294 Коновалов Олександр В'ячиславович  
Ручка 70. 0151 Масловська Анна Иванівна  
Ручка 71. 0 306 Денис Сергійович  
Ручка 72. 0200 Копилова Ірина Анатоліївна  
Ручка 73. 0166 Левіна Аліна Анатоліївна  
Ручка 74. 0287 Батрак Максим Вадимович  
Ручка 75. 0179 Дидишко Олена  
Спиннер 76. 0 307 Денис Сергійович  
Спиннер 77. 0225 Подкользін Ваним Олександрович  
Спиннер 78. 0265 Цибульська Олена Валеріївна  
Спиннер 79. 0240 Червінський Віталій Васильйович  
Спиннер 80. 0169 Юревич Аліна Сергіївна  
Спиннер 81. 0204 Макаренко Наталія Євгенівна  
Спиннер 82. 0146 Мохова Ангеліна Владиславівна  
Спиннер 83. 0190 Згара Ірина Константтинівна  
Спиннер 84. 0250 Степаненко Олена Володимирівна  
Спиннер 85. 0273 Невмержицька Світлана Миколаївна  
Спиннер 86. 0191 Згара Ірина Константтинівна  
Спиннер 87. 0251 Заікін Микита Володимирович  
Спиннер 88. 0153 Масловська Анна Иванівна  
Спиннер 89. 0234 Петлевич Ірина Ігорівна  
Спиннер 90. 0274 Невмержицька Світлана Миколаївна  
Спиннер 91. 0247 Луніна Яна Володимирівна  
Спиннер 92. 0278 Невмержицька Світлана Миколаївна  
Спиннер 93. 0168 Юревич Аліна Сергіївна  
Спиннер 94. 0184 Чуб Вікторія Віталіївна  
Спиннер 95. 0186 Чуб Вікторія Віталіївна  
ПАРТНЕРЫ ТРЦ
СОКРАТ 1. 0277 Невмержицька Світлана Миколаївна  
СОКРАТ 2. 0 304 Кузьменко Юлія Вікторівна  
СОКРАТ 3. 0257 Цибульська Олена Валеріївна  
СОКРАТ 4. 0282 Батрак Максим Вадимович  
СОКРАТ 5. 0248 Алексєєва Ольга Миколаївна

 

*Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.