Італійський бренд O bag відкрився в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Італійський бренд O bag відкрився в ТРЦ Gulliver

У весняно-літньому сезоні відвідувачів порадують взуттям O shoes і спеціальної лінійкою пляжних аксесуарів.

12 травня на другому поверсі торгово-розважального центру Gulliver відбулося відкриття модного італійського бренду O bag. На площі 40 кв метрів представлені всі напрямки продукції бренду: сумки, годинник, окуляри, браслети. У весняно-літньому сезоні відвідувачів порадують взуттям O shoes і спеціальної лінійкою пляжних аксесуарів.

Також в новому магазині в лінійці сумок O bag представлені близько 25 кольорів корпусів, понад 30 видів коротких і довгих ручок, які відрізняються не тільки кольором, але і текстурою, орнаментом або матеріалом. Близько 30 різних варіантів манжетов і безліч різних підкладок. Для мініатюрних cross body сумок O pocket можна знайти цікаві фліпи - верхні змінні кришки, які зможеш міняти і підбирати в тон одягу. А замінивши ручку з еко-шкіри на ланцюжок, O pocket може перетворитися в вечірній аксесуар.

Бренд працює над тим, що б кожен клієнт зміг створити свою сумку мрії за лічені хвилини. O bag — це коли все складається.

Бренд O bag заснований в 2009 році в італійському місті Падуя. Завдяки правильно обраному напрямку, продукція O bag стала настільки популярною, що вже через 3 роки після заснування в Італії відкрилося більше 180 монобрендових магазинів, і більше 100 магазинів по всьому світу. В Україні бренд успішно зайшов в 2014 році і зараз у бренда 7 магазинів.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше