НАВАЖСЯ ТА БУДЬ - новини від ТРЦ Гулівер

НАВАЖСЯ ТА БУДЬ

Бренд нижньої білизни marlies|dekkers тепер в Україні

Від Жінки – Жінці: колекції нижньої білизни голландського бренду marlies|dekkers наповнені духом сучасного фемінізму. Як зізнається сама Марліз Деккерс, креатор та засновниця марки, вся її творчість – данина захоплення прекрасною половиною людства.   

Саме жінкам – тендітним та ніжним, сильним та вольовим – присвячуються колекції бренду. «На все, що я створюю як дизайнер та феміністка, мене надихають мої музи. Символи могутніх жінок минулого та теперішнього. Хоча протягом багатьох століть нас утискали, прообрази сильних жінок існували завжди. І через свої творіння я знайомлю вас з ними. Щоб допомогти нам створити світ сучасного фемінізму», - так коментує своє мистецтво Марліз Деккерс.

Презентувавши першу колекцію Undressed у 1993 році, Марліз Деккерс здійснила білизняну революцію у себе на батьківщині в Нідерландах, а незабаром і у всьому світі. У 2017 році голландський бренд прийняв рішення розширити географію та приїхати в Україну – захоплюватися українськими жінками та тішити їх бунтарські серця. 

Філософія Марліз Деккерс та волелюбний дух Голландії проявляється в авангардному дизайні. Замість використання мережива, рюшів та оборок, дизайнер робить ставку на фантазійні конструкції, концептуальні арт-об’єкти та незвичайний декор. Красу жіночого тіла та розкіш форм у колекціях marlies|dekkers підкреслюють благородні матеріали та графічні лінії – ексцентричні союзи з ремінців, стрічок та елементів на зразок чоловічої портупеї. 

Разом із яскравими ідеями та творчим генієм, Марліз Деккерс підходить до створення ніжної білизни як математик, вивіряючи конструкції моделей та враховуючи анатомічні властивості жіночих фігур. Бездоганна якість тканин та деталей, неповторний дизайн та завжди правильна посадка – три головні цінності бренду marlies|dekkers, які прописані в його ДНК. Окрім щосезонних колекцій та капсул нижньої білизни Signature, Couture та Style, фантазія Марліз Деккерс втілюється в лініях купальників, пляжного одягу та аксесуарів.  

Гасло Марліз Деккерс – «наважся мріяти, наважся зростати, зважся та будь». З таким посланням дизайнер звертається до сучасних жінок. Героїням marlies|dekkers не потрібно обирати між чуттєвістю та впевненістю у собі, ніжністю та рішучістю. Все, що їм необхідно – побачити свою красу та повірити в себе. У цьому їм допоможе нижня білизна, яку створює Марліз Деккерс. 

Слідом за мільйонами шанувальниць, включаючи таких знаменитостей, як Леді Гага, Ріанна, Фергі, Келлі Роуленд, Нікі Мінаж, Неллі Фуртадо, Діта фон Тіз, Сара Джесіка Паркер, кожна українка може підкреслити свою красу та характер завдяки розкішній нижній білизні marlies|dekkers. Надихаючі колекції голландського бренду представлені у бутиках Chantal store.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше