На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова» та Олегу Скрипці - новини від ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова» та Олегу Скрипці

25 травня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірки на честь — першого українського рок-гурту «Воплі Відоплясова» та його фронт-мена та засновника Олега Скрипки.

35 років тому яскравою зорею з’явився на українськім небосхилі гурт «ВВ» і створив настільки потужний енергетичний зсув в головах молоді на ґрунті рок-енд-ролу, що заслужено «ВВ» став провідною зіркою в авангарді української рок-музики. Як відзначив на відкритті зірки незмінний керманич та ідейний натхненник гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка: «35 років це термін випробування праці і девізу: «роби і співай про те, що подобається найбільше, запалюй серця молодістю і шаленством». Бо саме це і є та потрібна енергія для встановлення української актуальної – ідентики».

«Олега Скрипку по праву називають новатором та культурним революціонером. Його сміливі ідеї надихають та трансформують життя на краще. Саме тому стільки років він залишається на хвилі актуальності. Новому поколінню музикантів він також завжди радить бути вільними у своїх думках та в діях», - вівдзначає Михайло Ясинський.

Продюсер, засновник української компанії Secret Service Entertainment Agency.

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху, - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

25 травня закладено 62 зірку на «Площі зірок» і це 16 зірка на частині «Музика».

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше