Школа для мам від MUM'S MANIA - новини від ТРЦ Гулівер

Школа для мам від MUM'S MANIA

Безоплатні уроки для молодих батьків і майбутніх мам в Mums.school

Найцінніші та найприємніші уроки в житті - це уроки материнства. Тому магазин MUM'S MANIA з радістю відкриває безоплатну школу для мам і тих, хто тільки готується стати батьками.

Щосуботи, з 11:00, тут проходитимуть інформативні лекції, цікаві зустрічі з провідними фахівцями, обговорення важливих тем та відповідатимуть на Ваші питання.

31 березня запрошуємо Вас відвідати перші важливі уроки нашої школи, на яких, вже цієї суботи, Ви відкриєте цікаві факти про грудне вигодовування, дізнаєтеся більше про особливості харчування навесні, як правильно наситити свій організм необхідними вітамінами, макро та мікроелементами під час вагітності та в післяпологовий період. Навчитеся враховувати необхідні фактори у виборі першої коляски, правильно підбирати дитячі меблі та автокрісла, з огляду на анатомічні особливості і потреби малюка.

Безоплатні уроки в Mums.school захоплять не тільки мам, а й мужніх татусів. Спільне навчання подарує ще більше задоволення від самого щасливого періоду в житті сім'ї та підкаже справжнім чоловікам, як саме потрібно піклуватися про жінку і малюка, чим можна допомогти і як забезпечити свою сім'ю здоров'ям і безпекою на всіх етапах дорослішання малюка.

Чекаємо на Вас 31 березня, об 11:00!

З питань участі звертайтесь за телефонами: (066) 464 32 25

Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Більше