Мудра приказка говорить «По роботі пізнати майстра». - новини від ТРЦ Гулівер

Мудра приказка говорить «По роботі пізнати майстра».

Після завершення робочого дня ТРЦ Gulliver пропонує відірватися від клавіатури та монітору, і весело провести час з друзями та колегами, продемонструвавши власні таланти у "Офісних змаганнях".

Після завершення робочого дня ТРЦ Gulliver пропонує відірватися від клавіатури та монітору, і весело провести час з друзями та колегами, продемонструвавши власні таланти у "Офісних змаганнях".

Прийми безкоштовну участь у "Офісних змаганнях" зареєструйся на нашій сторінці у Facebook або у Вконтакте, або заповни анкету взявши її у ведучого перед початком гри.
Для чого потрібна реєстрація.
Наприкінці кожної гри буде складена рейтингова таблиця, в якій всі зареєстровані учасники будуть розподілені згідно своїх результатів.
Наприкінці ігрового місяця, найкращі гравці будуть нагородженні призами від партнера заходу Інтернет порталу Skidka.ua, серед яких побутова техніка, аудіо і відео, цінні сертифікати від магазинів ТРЦ Gulliver.

Деталі заходу:
По середах з 19:00 до 22:00 запрошуємо Вас зіграти у гру «Аліас» або найшвидший у світі «Шопінг за 360 секунд».
Щоп'ятниці з 19:00 до 22:00 центральний хол першого поверху ТРЦ буде «контролювати Мафія».
Щосуботи з 13:00 до 19:00 на Вас чекають віртуальні поєдинки, а також цикл змагань, в основі яких найпопулярніші інтерактивні ігри такі як: Angry birds, TEKKEN, «Офісбол».

Правила гри:
«Аліас»
Із зареєстрованих учасників формуються 3 команди по 2 людини в кожній.
Завдання учасників - зуміти пояснити іншими словами слово, яке потрібно розгадати за допомогою пояснень, синонімів, антонімів і натяків, танців з бубном і виконання пісень. За кожне правильно виконане завдання гравці отримують призові бали, які допомагають їх команді просуватися вперед по ігровому полю.

«Шопінг за 360 секунд»
Ведучий, задає питання гравцеві, який всього за 360 секунд повинен відповісти на максимальну кількість питань про «шопінг». Історія моди та одягу, бренди та послуги, представлені в ТРЦ Gulliver, ціни і тренди, тощо.
Питання з наростаючою ускладнюються - якщо на перші відповіді Вам вистачить 2-3 секунд, щоб розколоти останні питання, треба буде скористатися «підказками»:
- Дзвінок або рада друга.
- 50 на 50
- Поради шопера - у гравця є 1 хвилина, щоб запитати поради у 3-х відвідувачів ТРЦ, які на думку гравця є експертами шопінгу.

«Мафія»
Гра складається з 10 чоловік і починається з роздачі карт, по одній на кожного гравця. Кожна карта позначає одну з ігрових ролей. Побачити її може тільки той гравець, якому вона дісталася.
Перед початком гри, кожен дивиться свою карту і дізнається ігрову роль, яку йому належить грати.
Весь ігровий процес, ділиться на дві основні частини - день і ніч.
Перша ніч - це ніч знайомства. Коли ведучий оголошує про настання ночі, всі гравці повинні надіти маски.
По команді ведучого, прокидається мафія. Гравці з роллю Мафія - знімають свої маски і знайомляться один з одним, а так само з ведучим.
По команді ведучого, Мафія засинає, надягаючи маски і ведучий за тим же принципом знайомитися з іншими володарями активних ролей (чесні жителі, комісар). Після того, як всі гравці з активними ролями, показали себе ведучому і надягли маски - все прокидаються і починається день.
Активною роллю, вважається роль, яка може прокидатися вночі і здійснювати різні дії, передбачені правилами гри для цієї ролі. Тобто це - всі ролі, крім мирного жителя.
Основне завдання гри, для мирних жителів - знайти і стратити всіх мафіозі. Для мафіозі - вбити всіх мирних жителів, приховуючи при цьому від них в денний час, ким вони є насправді, беручи участь в обговореннях і голосуваннях, нарівні з рештою гравців.
Страта проводиться вдень, шляхом голосування всіх учасників. В один день, гравці мають право виключити з гри, одну людину, тобто стратити його.
Далі, після страти, знову настає ніч і всі одягають маски. По команді ведучого прокидається мафія і спільно вибирає одного з мирних жителів, щоб забити його.
Після того, як місто знову прокидається, житель вибраний мафією, виключається з гри.
Таким чином для мирних жителів, які втрачають по одній людині щоночі, важливо не помилитися і стратити на голосуванні саме мафіозі, а не одного з громадян, адже як тільки число мирних жителів зрівняється з числом мафіозі в грі - мафія автоматично перемагає.
Для мафії - необхідно в денний час не викликати на себе підозри і спробувати переконати інших у своїй непричетності до мафії, стративши при цьому мирного громадянина. Вночі ж, мафія повинна спробувати вбити найнебезпечніших на її погляд гравців, в тому числі, гравців з активними ролями, які грають на стороні мирних жителів, оскільки саме вони представляють для мафії найбільшу небезпеку.
У виборі стратегії, гравці абсолютно вільні, але ніхто і ніколи не може показувати свою карту або знімати маску (якщо ведучий не оголосив чергу його ролі), аж до того поки не буде убитий, або гра не закінчиться.

«Angry birds»
Найпопулярніша гра всіх часів і "айпадів". Завдяки сенсорним датчикам тепер в цю гру можна грати не торкаючись до екрану. Одночасно в ігрових баталіях може взяти участь до 4-х чоловік.
Тривалість 1 ігрового сету - до 15 хвилин. Весь ігровий день ділиться на 3 ігрових блоку по 2 години:
13:00 - 15:00, 15:00 - 17:00 та 17:00 - 19:00. Півтори години під час одного ігрового блоку ведучий проводить відбіркові тури, а за решту 30 хвилин - 2 фінальних поєдинки.

TEKKEN
В основі інтерактиву популярна комп'ютерна ігра TEKKEN - битва двох комп'ютерних бійців.
Тривалість ігрового сету до 15 хвилин . Одночасно приймає участь 2 гравця.
Протягом всього ігрового дня з 13:00 до 19:00 відбираються 2 найсильніших «бійця», які в кінці дня борються за звання «абсолютного чемпіона».

«Офісбол»
В основі інтерактиву популярна комп'ютерна гра «FIFA» - футбольний симулятор. Офісбол - розвага для справжніх любителів футболу! Не встигаєте дивитися матчі улюбленої команди по ТБ? Грайте за улюблену команду самі! Тривалість одного ігрового сету - до 15 хвилин.
Одночасно приймає участь 2 гравця.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше