LuckyLOOK Insta summer party: вечірка бренду з зірками - новини від ТРЦ Гулівер

LuckyLOOK Insta summer party: вечірка бренду з зірками

Розпал літа відзначали гучною вечіркою бренду – «LuckyLOOK Insta summer party», яка пройшла в одному з наших бутіків! Майстер-клас, фотозона і смачні частування чекали друзів і клієнтів.

«LuckyLOOK Insta summer party» пройшла з нашими зірковими гостями. Відпочивали і спілкувалися про стилі з Віталієм Козловським, Мирославою Ульяніною, Мариною Кінах і В'ячеславом Соломкою. А Тамерлан і Альона, Наталя Валевська, Аня Добриднєва та Андрій Кіше стали учасниками майстер-класу від засновниці і автора бренду - Тетяни Тучі.

Тетяна Туча показала, що такий модний і значимий аксесуар як окуляри може повністю перетворити стиль, а також підняти настрій!

Гості вечірки пішли з подарунками, адже ми проводили конкурс фотографій. Потрібно було викласти знімок з хештегом #luckylookINSTAsummerPARTY, # ОЧКІнаУДАЧУ і #luckylook, а найкращі отримали спеціальний презент від Тетяни Тучі.

Бренду LuckyLOOK притаманні риси, яких немає у інших магазинів: ми робимо професійний підбір окулярів та головних уборів, а ще приносимо удачу! Поспішайте виглядати стильно і заряджатися яскравими, різнокольоровими емоціями! Сонцезахисні окуляри від LuckyLOOK перетворюють світ, дарують незабутні емоції і доповнюють будь-який стиль!

День, який не можна пропустити! 23-24 листопада День Народження бренда ANDRE TAN! День, який не можна пропустити! 23-24 листопада День Народження бренда ANDRE TAN! 19.11.19 На «Площі зірок» у Києві з’явилася зірка ПОТАПА На «Площі зірок» у Києві з’явилася зірка ПОТАПА 15.11.19 YamamaY & CR7: ОНОВЛЕНА КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ 2019 YamamaY & CR7: ОНОВЛЕНА КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ 2019 25.10.19 Більше