Кухня в стилі ENGLISH HOME. - новини від ТРЦ Гулівер

Кухня в стилі ENGLISH HOME.

Столовий текстиль, обідні сервізи і ошатні аксесуари - все, що зробить сімейні зустрічі за столом незабутнімиЗгідно зі статистикою, найбільше часу родина проводить саме на кухні.

Столовий текстиль, обідні сервізи і ошатні аксесуари - все, що зробить сімейні зустрічі за столом незабутніми

Згідно зі статистикою, найбільше часу родина проводить саме на кухні. Процес приготування їжі, спільні сніданки, обіди та вечері займають найбільшу частину "домашнього" життя! Частково тому, дизайну та оформленню кухні варто приділяти багато уваги - саме від них залежить, наскільки там буде затишно і смачно.

Крім обробки стін і підлоги, меблів та сантехніки, зовнішній вигляд і функції яких необхідно продумати при проектуванні кухні, велику роль відіграє посуд, столовий текстиль та аксесуари. Про останні повною мірою подбав бренд English Home.

Посуд з кухонної колекції бренду прикрашають квіти, "горошок" або однотонні об'ємні візерунки. Обідні сервізи дозволяють грамотно і зі смаком сервірувати сімейний стіл, дизайнери English Home продумали всі деталі: предмети виконані в єдиному стилі, включаючи невеликі порцелянові вироби як утримувачі для серветок. Скляний посуд виглядає особливо ошатно: у колекцію входять цукорниці, цукерниці, тарілки для фруктів, багатоярусні блюда для солодощів, креманки і елегантний клош. Оформленню столового фарфору вторять і скатертини - квіткові і однотонні білосніжні, залежно від сервізу.

Затишок на кухні створюють м'які подушки для стільців, декоративні тканинні чохли для банок і пляшок, кухарські ковпаки, прихватки і фартухи. Керамічні блюда для запікання і тарілки, прикрашені "горошком" будуть виглядати на сімейному бранчі по-домашньому затишно - English Home піклується про те, щоб будинок завжди був тим місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.

При оформленні кухні варто враховувати тенденції і загальні правила дизайну приміщення:
1.Натуральність – домінуюча тенденція в оформленні сучасного інтер'єру. Це стосується не тільки кухні. Звернення до природи актуально в багатьох сферах життя - моді, дизайні інтер'єру і стилі життя в цілому. Фахівці рекомендують обирати для інтер'єру виключно натуральні матеріали: для кухні будуть доречні дерев'яні меблі, велика кількість рослин і, безумовно, якісний текстиль з бавовни або льону.
2. Синій колір і його відтінки визнані головними відтінками року за версією Pantone. Найактуальніші - заспокійливий кобальтовий, енергійний бірюзовий, підбадьорливий небесно-блакитний. Варто пам'ятати, що ці кольори досить сильні і насичені, їх краще використовувати як акценти. Аксесуари для кухні, сервірувальні набори, чудово впораються з цим завданням.
3.Квіткові принти в інтер'єрі кухні продовжують «природну» тему. Бутони і пишні суцвіття додають затишок і домашнє тепло навіть найлаконічнішій кухні. Текстиль тут грає головну роль - навряд чи квітами захочеться прикрасити полички і шафи, проте скатертини, посуд та аксесуари на обідньому столі будуть виглядати в самий раз.
English Home бажає Вам приємного апетиту!

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше