Колекція одягу ARBER football by UAF - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція одягу ARBER football by UAF

Створення унікальної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER football by UAF для мільйонів футбольних вболівальників є спільним проектом Української асоціації футболу та бренду ARBER. Це стало логічним продовженням багаторічної співпраці та новим етапом співробітництва УАФ та бренду ARBER, який працює над створенням офіційно-ділового стилю Національної збірної України з футболу для важливих міжнародних форумів, таких як Мундіаль 2006 р., ЄВРО – 2012, ЄВРО – 2016 та ЄВРО – 2020.

Над створенням колекції працювали провідні дизайнери компанії, залучені експерти зі світу спортивної моди та представники футбольної спільноти (консультанти з УАФ, провідні гравці українського футболу). Розробка колекцій на межі спортивного та повсякденного одягу є стійким трендом світової моди останніх років, що зумовило безліч колаборацій провідних фешн брендів із зірками спорту чи спортивними брендами.

Головна мета колекції – популяризація українського футболу, розвиток бренду УАФ через створення аутентичної лінії повсякденного одягу life sport style від українського бренду, яким пишаються. Колекція – це своєрідний вияв шани здобуткам українського футболу. Їй притаманний фірмовий стиль у поєднані з досвідом створення комфортного та елегантного одягу від ARBER.

При створенні колаборації використані, важливі для кожного вболівальника, патерни – УАФ, UA, #мизбірна, силуети легендарних гравців славетного минулого українського футболу та спеціально розроблений фірмовий логотип капсульної колекції. В колекції представлені: офіційний костюм збірної, клубний піджак, сорочки, брюки, поло та футболки, спортивні костюми та інші товари з якісних матеріалів з унікальною айдентикою бренду.

Вже розроблено дві сезонні колекції (весна-літо, осінь-зима) 2021 року, які отримали схвальні відгуки від футболістів та тренерського штабу національної збірної України з футболу, які взяли участь у фотосесії для популяризації даного проекту. На першому етапі продажу, колекція ARBER football by UAF буде представлена у спеціалізованих корнерах кращих магазинів ARBER у 15 містах України, офіційному фан- шопі УАФ та ARBER MARKETPLACE. Наступними кроками розвитку даного проекту буде розширення асортименту колекції та каналів продажу, розробка лінії аксесуарів та сувенірів через залучення широкого кола місцевих партнерів, які вболівають за український футбол.

«Комфортний стиль, натхненний футболом»

ARBERfootballbyUAF

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше