КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ СПІДНЬОЇ БІЛИЗНИ BLACK JAGUAR WHITE TIGER - новини від ТРЦ Гулівер

КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ СПІДНЬОЇ БІЛИЗНИ BLACK JAGUAR WHITE TIGER

Стилізована Фіоною Сваровські спеціально для Yamamay

Yamamay представляє ексклюзивну капсульну колекцію під назвою Black Jaguar White Tiger, створену у колаборації з Фіоною Сваровські, дизайнером та амбасадором проекту, натхненну Фондом The Black Jaguar White Tiger.

Амбасадор колекції Фіона Сваровські — спадкоємиця «кришталевої імперії», всесвітньо відомої компанії по виготовленню кристалів Swarovski.

Фонд @blackjaguarwhitetiger — інтернет-феномен з міліонною аудиторією (6,7 КК) в Instagram. Його місія — захищати тварин багатьох видів, перш за все тих, які знаходяться під загрозою зникнення.

Фонд рятує тварин від експлуатації та небезпеки: турбується про тих, хто жив в неволі, і, за певних причин, не зможе знову пристосуватися до дикої природи, про них турбуються у безпечному середовищі протягом багатьох років. Кваліфікований персонал Фонду забезпечує притулком старих тварин та дає надію на краще життя тим, хто був врятований від контрабанди дикої природи.

Зірковими натхненниками ексклюзивної колекції є самі тварини — величні представники сімейства котячих, їхнє надзвичайне забарвлення стало основним референсом для створення принтів. Бренд Yamamay буде промотувати фантастичну роботу Едуардо Серіо, засновника Black Jaguar White Tiger, і його команди грошовими пожертвами з продажу колекції.

Познайомитися з капсульною колекцією Yamamay та приєднатися до благородної ініціативи Фонду Black Jaguar White Tiger можна в українському магазині бренда в ТРЦ Gulliver у Києві.


***

Yamamay — італійський бренд нижньої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок зі всього світу завдяки вишуканим і трендовим моделям. Магазин Yamamay — невичерпне джерело задоволення і натхнення: знакова італійська якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка і приємна цінова політика!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше