ТРЦ Gulliver разом з NFT проектом howweseeUkraine пропонує вам подивитися на Україну та приєднатись до благодійності  - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЦ Gulliver разом з NFT проектом howweseeUkraine пропонує вам подивитися на Україну та приєднатись до благодійності

ТРЦ Gulliver разом з NFT проектом howweseeUkraine пропонує вам подивитися на Україну очима українців та долучитися усім своїм серцем до проекту та допомогти. 
Серед 28 фото ви зможете побачити:  широкі степи Херсонщины,  терикони Донбасу , красу Київщини, щасливі очі дітей. А також мужність, силу, красу, незламність усього українського народу!
 
До Дня Незалежності нашої держави, організатори хочуть зібрати 1991 публікацію, яку складуть у велику NFT-картину.
 
Мета цього проекту - благодійність. 
Картину буде продано на NFT аукціоні, а отримані кошти з продажу будуть відправлені на допомогу бійцям ЗСУ (50%) та внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від російських окупантів (50%).
 
Разом ми зможемо допомогти та перемогти! Слава Україні!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше