Gulliver — переможець фестивалю «Вибір року 2019» - новини від ТРЦ Гулівер

Gulliver — переможець фестивалю «Вибір року 2019»

Gulliver за підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2019» став переможцем в номінації «Кращий торгово-розважальний комплекс» та «Кращий бізнес центр класу А»

7 грудня відбулася 19 церемонія нагородження лідерів ринку міжнародного фестивалю конкурсу «Вибір року». Традиційно, понад 50 торгових марок отримали престижну нагороду і звання кращих в різних категоріях: продукти харчування, техніка для дому і офісу, медицина і гігієна, парфумерія та косметика, житлові комплекси, сервіс і послуги тощо.

Комплекс Gulliver здобув перемогу в блоці «Столичний» в номінації «Кращий торгово-розважальний комплекс року» та «Кращий бізнес-центр класу А», отримавши високі оцінки, як серед журі, оргкомітету, експертів та споживачів. Високе визнання підтверджено результатами всеукраїнського маркетингового дослідження компанією TNS Ukraine, що включає комплексну оцінку позицій товару (послуги) на ринку (переваги споживачів, експертна оцінка якості товарів і послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії). Аудит і підтвердження результатів конкурсу забезпечує міжнародна аудиторська компанія Deloitte.

"Вибір року" - це не просто визнання кращих, це підтвердження лідерських якостей. Перемога в конкурсі - це результат наполегливої ​​командної роботи. Отримати медаль означає відзначити всіх, хто долучився до створення та розвитку товару або послуги, - коментує національний менеджер конкурсу Анна Руденко.

За словами Іріни Круппи, генерального директора БФК Gulliver, перемога в цих номінаціях — це не лише підтвердження лідерства компанії на ринку, а й свідчення лояльності та довіри споживачів. «Це велика честь для Gulliver, адже це красномовне підтвердження довіри багатьох людей. Привід для команди пишатися своєю роботою. Надійний орієнтир для споживача, який може бути впевненим у своєму виборі».

Довідка:

Багатофункціональний комплекс (БФК) Gulliver — єдиний об'єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, який має настільки вдале місце розташування. Він розташований одночасно в історичному і діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро і зупинок громадського транспорту. Комплекс складається з бізнес-центр класу «А» у вигляді двох веж, і 10-поверхового торгово-розважального центру. МФК Gulliver є одним з найвищих будівель в столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу — 157 400 кв.м.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше