Сьогодні, біля ТРЦ Gulliver яскраво засяяла зірка – Еліни Світоліної. - новини від ТРЦ Гулівер

Сьогодні, біля ТРЦ Gulliver яскраво засяяла зірка – Еліни Світоліної.

Сьогодні, у цей дощовий день біля ТРЦ Gulliver яскраво засяяла зірка – Еліни Світоліної. Першої ракетки України, яка встановила велику кількість національних рекордів.

Ми без сумніву можемо пишатися нашою видатною співвітчизницею, яка здобула перемогу в 16 одиночних турнірах WTA (Women's Tennis Association), у тому числі WTA Finals 2018. На Олімпійських іграх Токіо-2020 Еліна завоювала для України першу в історії олімпійську медаль з тенісу. 

Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018, 2017), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019), фіналістка WTA Finals 2019.

Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.

Вітаємо нашу талановиту та прекрасну гостю з отриманням власної зірки на Площі Зірок!

Та дякуємо усім, хто прийшов та розділив з нами цю чарівну мить!

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше