Новий магазин Daniel Hechter - новини від ТРЦ Гулівер

Новий магазин Daniel Hechter

У Києві відкрився перший магазин дизайнерського бренду Daniel Hechter

У Києві відкрився перший магазин дизайнерського бренду Daniel Hechter

18 липня в ТРЦ Gulliver відкрився перший в Києві магазин дизайнерської марки Daniel Hechter. У Києві французько-німецький бренд жіночого та чоловічого одягу, взуття та аксесуарів представив на площі 65 кв.м поки тільки чоловічий одяг в класичному стилі, а також в стилі smart casual, casual. Марка Daniel Hechter живе за принципом «Savoir-vivre» (спосіб життя) і тому пропонує французький стиль життя в його найкращій формі.

З 2018 року бренд Daniel Hechter є офіційним спонсором команди "Renau" на "Формула-1". З цієї нагоди креативною командою бренду була розроблена лінія "37,5" - одяг цієї з технологією діє як термостат, видаляючи вологу, коли вам жарко і зберігаючи тепло, коли вам холодно.

в ТРЦ Gulliver колекція з технологією "37,5" буде представлена ​​вже в сезоні Осінь / Зима 18-19.

 

На сьогодні в Україні 2 монобрендових магазинf: в ТРЦ Gulliver в Києві і в ТЦ Пасаж в Дніпрі.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

The Art of Gifting by L`Occitane The Art of Gifting by L`Occitane  Gulliver   13.11.2020   89   1 хвилина Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе  Gulliver   11.11.2020   92   1 хвилина Нові надходження в Marc Cain! Нові надходження в Marc Cain!  Gulliver   09.11.2020   68   1 хвилина Більше