ТРЦ Gulliver – кращий торгово-розважальний центр 2021 року - новини від ТРЦ Гулівер

ТРЦ Gulliver – кращий торгово-розважальний центр 2021 року

ТРЦ Gulliver став кращим торговельно-розважальним центром за версією Всеукраїнської бізнес-премії "CABINET BOSS top 50», нагородження якої відбулося 29 листопада.

«CABINET BOSS top 50» - бізнес-премія, яка проводиться другий рік поспіль серед українських бізнесменів, підприємців, інвесторів, дипломатів та селебріті. У межах премії також визначать найбільш значущі суспільні події, що впливають на розвиток країни.

Цьогоріч есперна рада бізнес премії також відзначила: кращу аграрну компанію, кращу будівельну компанію, медіа персону року, благодійного діяча та інших. До Експертної ради CABINET BOSS TOP-50 у 2021 році були запрошені громадські і політичні діячі України, бізнесмени, провідні фахівці з конкретних напрямів держави. Серед яких: Євген Червоненко, Вікторія Файнблат, Валентина Маркевич, Віталій Войтович, Андрій Матюха, Юлія Ігнатова, Мирослав Бойчін, Лариса Ломакіна, Лариса Білозір, Ростислав Бондар, Юрій Чертков.

Для ТРЦ Gulliver результати досліджень та відбору організаторами премії є дуже важливими, мотивують ставати кращими та продовжувати завойовувати головний трофей  - справжнє визнання та лояльність споживача.   

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше