БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО УВАГА: НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ НЕЇ ТА ДЛЯ НЬОГО - новини від ТРЦ Гулівер

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО УВАГА: НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ НЕЇ ТА ДЛЯ НЬОГО

Зима — час дивовижних та особливих подарунків для другої половинки. Обрати сюрприз, котрий продемонструє тепло і ту саму палку іскру романтичних стосунків — в Chantal.

Саме час оглянути горизонт, завалений всілякими варіантами подарунків, і взяти курс на парочку розкішніших і неповторних представників світу білизни.

Ідеальним і дуже особливим сюрпризом для неї стане чуттєвий комплект із лінії Boite a Desir от Aubade. У спокусливій колекції знайдеться все для того, щоб зробити побачення ще більш палким та загострити задоволення до межі. Мереживо, сітка, велика кількість зав'язок і елементів для сексуальної гри - спокуси не може бути багато.

Теплий і по-справжньому новорічний подарунок для коханого чоловіка - це Christmas box від DIM. Зручні боксери з зимовим принтом і м'які шкарпетки з еластичною резинкою: кращий подарунок - комфорт. Стильний набір з лімітованим дизайном точно стане фаворитом в гардеробі чоловіка, для якого якість білизни так само важлива, як і візуальне оформлення.

Найказковіші дні в році не за горами, а значить встигнути запастися подарунками - місія не з легких. Даруйте один одному любов, а щось особливе для другої половинки шукайте на полицях бутика красивої білизни Chantal.

До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Більше