25 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival! - новини від ТРЦ Гулівер

25 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK! Band Festival змагаються два молоді колективи, що презентують глядачам та експертам декілька власних композицій.

25 грудня учасниками баттла стануть група KRUGERS та Даша Суворова.

KRUGERS усього за рік існування продемонстрували вражаючі результати – зняли три відео кліпи, відкатали тур з групою Мумій Троль містами України та Росії, увійшли до півфіналу «WORK&ROCK battle», а також підкорили серця багатьох шанувальників.

Даша Суворова – українська співачка, автор та виконавець власних пісень, увірвалась до музичного простору з хітом «Поставит Басту» («До утра») в 2011 році. На сьогоднішній день у її творчому доробку три студійні альбоми та 13 відеокліпів. Даша Суворова є володарем премії «Золотий грамофон» та номінанткою престижних музичних премій МУЗ-ТВ, Ru.TV та OE Video Music Awards.

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.

Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше