Знайомство з частиною театралізованої вистави «Мавка.Шоу» на літній терасі - події | ТРЦ Гулівер

Знайомство з частиною театралізованої вистави «Мавка.Шоу» на літній терасі

28 квітня о 19:00 у ТРЦ Gulliver вперше покажуть номери з нової театралізованої вистави «Мавка.Шоу» – від творців «Вартові Мрій» та «Winterra». Перформанс приурочений до відкриття тераси 5-го поверху ТРЦ і прем’єри шоу у Києві 12 травня. Вхід для всіх вільний.

«Мавка.Шоу» — феєрична хореографічна вистава, створена за мотивами найкасовішого за часів незалежності України українського мультиплікаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». У перформансі поєднано сучасну хореографію, вражаючі акробатичні номери, автентичні костюми та вже знайомі для кожного образи. 

28 квітня, окрім унікальної можливості побачити Мавку та інших лісових мешканців у самому центрі столиці, на глядачів чекатимуть справжні номери з нової вистави, фото з акторами в тематичних фотозонах, а також розіграші від партнерів. Для гостей, що завітають на подію у образах Мавки, організатори підготували особливі подарунки.

Подія відбудеться на терасі 5-го поверху ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше