Даруємо 250 000 грн на шопінг з VISA! - події | ТРЦ Гулівер

Даруємо 250 000 грн на шопінг з VISA!

Вирушай на шопінг в ТРЦ Gulliver з 8.02 по 8.03 та отримай можливість виграти один з 5 сертифікатів номіналом 50 000 грн, 250 сертифікатів у кіно та інші подарунки. Як?

Все просто! Оплачуй покупки карткою Visa та обов'язково реєструй чеки на стійці реєстрації в день покупки.

Для участі необхідно:

1. Зробити покупки в ТРЦ Gulliver з 8 лютого по 8 березня 2021 року.
2. Зареєструвати чеки на загальну суму від 1000 грн * у день покупки. Пам'ятай, чим більше зареєстрованих чеків - тим більше додаткових шансів виграти один з понад 250 призів і Головний Приз - 50 000 грн на шопінг твоєї мрії.
3. Приходь на розіграш 8 березня о 18:00, і не забудь взяти з собою паспорт.

У цей день тебе чекатимуть святкові знижки та безліч сюрпризів!

Читай Офіційні умови акції, адже від цього залежить твоя перемога! Деталі за телефоном 098 555 5509 або на стійці реєстрації.


* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» і кафе в зоні фуд-корту.

* Обмеження участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше