Як дві краплі: Полякова заплатить 10.000 за кращу пародію на себе - події | ТРЦ Гулівер

Як дві краплі: Полякова заплатить 10.000 за кращу пародію на себе

17 вересня в ТРЦ Gulliver відбудеться всеукраїнський конкурс двійників Олі Полякової та пародій на неї. Найяскравіші учасники зійдуться на одній сцені, щоб поборотися за головний грошовий приз і статус офіційного двійника артиста.

Неймовірні образи Суперблондинки і живе виконання головних суперхітів співачки — ось головні критерії відбору конкурсантів. Судити учасників буде сама Оля Полякова. Перемога дістанеться найбільш яскравого і артистичному учаснику — тому, хто найбільше буде схожий на "оригінал".

Надсилати заявки з вашими фото і відео «в образі» можна на пошту konkurs@secretservice.com.ua, вказавши в тілі листа «Оля Полякова — це я». Імена фіналістів будуть оголошені 3 вересня на офіційних сторінках Олі Полякової та ТРЦ Gulliver.

Бажаємо успіху і до зустрічі на сцені!

Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Більше