Як дві краплі: Полякова заплатить 10.000 за кращу пародію на себе - події | ТРЦ Гулівер

Як дві краплі: Полякова заплатить 10.000 за кращу пародію на себе

17 вересня в ТРЦ Gulliver відбудеться всеукраїнський конкурс двійників Олі Полякової та пародій на неї. Найяскравіші учасники зійдуться на одній сцені, щоб поборотися за головний грошовий приз і статус офіційного двійника артиста.

Неймовірні образи Суперблондинки і живе виконання головних суперхітів співачки — ось головні критерії відбору конкурсантів. Судити учасників буде сама Оля Полякова. Перемога дістанеться найбільш яскравого і артистичному учаснику — тому, хто найбільше буде схожий на "оригінал".

Надсилати заявки з вашими фото і відео «в образі» можна на пошту konkurs@secretservice.com.ua, вказавши в тілі листа «Оля Полякова — це я». Імена фіналістів будуть оголошені 3 вересня на офіційних сторінках Олі Полякової та ТРЦ Gulliver.

Бажаємо успіху і до зустрічі на сцені!

Зірковий концерт "Даруємо любов" Зірковий концерт "Даруємо любов" Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Більше