На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку – NK | Насті Каменських - події | ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку – NK | Насті Каменських

8 жовтня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірка на честь української співачки, поп-діви – NK

NK – також відома як Настя Каменських — українська співачка, актриса, ведуча, суддя та наставниця українського вокального шоу «Х-фактор», тренер «Голос країни», інфлюенсер, автор NKblog, засновниця бренду спортивного одягу NKsport.

NK стає першою виконавицею з України, яка підкорила міжнародні чарти Billboard і SHAZAM Global з популярними хітами “Peligroso” та “Elefante”. 2020 року співачка випустила свій перший іспаномовний альбом “Eclectica”. Також Настя стала першою співачкою, яку запросили на 19-ту щорічну церемонію вручення латиноамериканської музичної премії Grammy.

У національних масштабах NK володарка більше 40 найвідоміших та авторитетних премій країни, таких як М1 Music Awards, «Червона Рута», «Русское ради», «Cosmopolitan Awards», «ТРК Україна», премії YUNA та інших.

Як відзначила сама NK: «Найголовніша нагорода для артиста – любов його слухачів. Я дуже рада, що мої пісні і творчість знаходять відгук в серцях моїх шанувальників. Ця зірка – символ нашої взаємної любові, моя подяка вам за підтримку і ваше визнання. Ви моя мотивація і натхнення робити більше крутих хітів і нових проектів».

Підтримати артиста на урочистій церемонії прийшла команда nkteam та Nice2Cu, люди, які були поруч з самого початку її творчого шляху та за допомогою яких, NK успішно завойовує прихильність міжнародного музичного ринку.

Також на відкритті зірки були присутні представники БФ Таблеточки, у житті якого, співачка бере активну участь.

Як повідомила Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств БФ Tabletochki: «Площа зірок давно вже стала знаковим місцем у серці столиці. Мені, як киянці, дуже приємно, що є місце, яке увіковічнює великі таланти нашої країни, якими ми всі пишаємося. Сьогодні на площі відкривається зірка NK, яка завойовує серця по всій планеті енергією своєї музики. А ще об'єднує мільйони своїх фанів навколо допомоги онкохворим дітям, підопічним фонду Таблеточки. Своїм прикладом NK доводить, що допомагати це просто, і що саме разом ми зможемо перемогти дитячий рак в Україні. І я впевнена, що сьогоднішня зірка - могла б бути в формі серця».

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директорка ТРЦ Gulliver.

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

08 жовтня закладено 52 зірку на «Площі зірок» і це 14 зірка на частині «Музика».

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше