Лекція 1: «Музей Михайла Старицького в Києві. Український Парнас» - події | ТРЦ Гулівер

Лекція 1: «Музей Михайла Старицького в Києві. Український Парнас»

ТРЦ GULLIVER спільно з МУЗЕЄМ ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ презентують проєкт «ТОП ФАКТІВ ПРО ВИДАТНИХ УКРАЇНЦІВ»

Запрошуємо вас на першу лекцію: «Музей Михайла Старицького в Києві. Український Парнас». Лектор: Анна Пузиркова (завідувач Музею Михайла Старицького) 

Лекція відбудеться 15 вересня о 18:00 в ТРЦ Gulliver на 4-му поверсі. Вхід безкоштовний, але необхідно забронювати місце. Кількість місць обмежена!  

Для того, щоб забронювати місце:

1) Оберіть подію в календарі 

2) Введіть ваші дані та натисніть "Забронювати"

Про що лекція:

В період кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя в Києві, невелике мальовниче подвір’я на тодішній Маріїнсько-Благовіщенській вулиці (Саксаганського) 93, 95, 97, стало справжнім осередком українського культурного життя та громадського руху, адже об’єднало видатні родини української інтелігенції – Косачів, Лисенків та Старицьких. 
Сучасники назвали цю місцину «Український Парнас» і в наш час, саме на цьому місті розташований Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького.

Пропонуємо вам дізнатися більше про історію об’єднання цього унікального творчого осередку діячів української культури, а також віртуально завітати до музею Михайла Старицького – одного з видатних персоналій «Українського Парнасу», письменника, драматурга, театрального діяча.

Чекаємо на вас!

 

Бронювати місце
Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше