Головний розіграш поїздки на двох у Занзібар - події | ТРЦ Гулівер

Головний розіграш поїздки на двох у Занзібар

Завітайте на свято 8 березня у ТРЦ Gulliver та беріть участь у розіграші головного призу — поїздки на двох у Занзібар!

Робіть покупки на 1000 грн та щотижня беріть участь в розіграші неймовірних призів від ТРЦ Gulliver та головного подарунку — поїздки на 2-х на острів Занзібар від національного туроператора TPG!

1. Купуйте в ТРЦ Gulliver з 19 лютого по 8 березня 2018 р

2. Реєструйте чеки в день покупки у період з 19 лютого по 8 березня (до 16:00), загальною сумою від 1000 грн *. Пам'ятайте, що кожна 1000 гривень — це додатковий  шанс виграти один з понад 100 призів!

3. Беріть участь в розіграшах щопонеділка з 26 лютого по 12 березня 2018 року. Шукайте себе серед переможців на сайті та в соціальних мережах.

4. Вигравайте щотижня круті призи від ТРЦ Gulliver!

5. Розіграш головного призу, поїздки на двох до Занзібар, відбудеться 8 березня о 17:00 в головному атріумі ТРЦ Gulliver.

В поїздку включено (на двох осіб): переліт, проживання 9 ночей в 4 * або 5 * готель на харчування BB, трансфер, страхування. Приз дійсний до 31 серпня 2018 року.

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, окрім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та закладів зони фудкорту

Обмеження відносно участі:  не мають права брати участь: співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон, їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Деталі та офіційні правила
 

На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї  або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! Більше