Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! - події | ТРЦ Гулівер

Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос!

Цієї осені на вас чекає космічне сузір’я гарного настрою від неперевершених артистів, які будуть співати для вас цілий день. А також купа подарунків, фотозони із майбутнього та круті майстер-класи для дітлахів. Ну і звичайно ж подія, яку ми всі так довго чекаємо – розіграш 7 сертифікатів від Ельдорадо загальною сумою 350 тис. та головний приз – новенький Subaru XV.
Тож записуйте собі у нагадування, щоб нічого не пропустити.


Вже 9 жовтня з 12:00 у центральному атріумі ТРЦ будуть запалювати:

Misha Romanova
Dаntes
Tayanna
O.Torvald
Zlata Ognevich
Христина Соловій
Jerry Heil
Анна Трінчер
Tamerlan Alena
Alyosha
Karta Svitu
Ingret


Далі о 18:00 розпочнеться розіграш головних подарунків, а на завершення свята ми підготували просто міжгалактичного хедлайнера Макса Барських, який співатиме на космічній висоті даху Gulliver. А насамкінець вас чекає унікальне світове шоу від A-Light під супровід діджей-сету від неперевершеної Dj Kiss FM Anya Arfeeva.
Щоб кожен мав можливість побачити це неймовірне дійство, концерт буде транслюватися на найбільших екранах Європи.


Дуууже чекаємо тебе на святі! І пам’ятай - з Gulliver космос ближче, ніж здається!

Бронювати місце
Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше