При покупці iPhone в iStore отримайте подарунок! - новини від ТРЦ Гулівер

При покупці iPhone в iStore отримайте подарунок!

Купуючи iPhone 6 або iPhone 6 Plus в магазині iStore ви також отримаєте прозорий захисний чохол Devia в подарунок, а при покупці iPhone 5s - чохол Happy Plugs.

Купуючи iPhone 6 або iPhone 6 Plus в магазині iStore ви також отримаєте прозорий захисний чохол Devia в подарунок, а при покупці iPhone 5s - чохол Happy Plugs. Відтінок або колір чохла обираєте ви самі. Акція триває до 30 червня.

Магазин iStore знаходиться на 1-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Зустрічай нову колекцію сонцезахисних окулярів від LuckyLOOK Зустрічай нову колекцію сонцезахисних окулярів від LuckyLOOK Час витрачати бонуси Час витрачати бонуси Заощаджуй красиво разом зі знижками до 50% на стильні окуляри та головні убори від LuckyLOOK! Заощаджуй красиво разом зі знижками до 50% на стильні окуляри та головні убори від LuckyLOOK! Більше