Магазин Lotto безкоштовно дарує подарунки весь липень! - новини від ТРЦ Гулівер

Магазин Lotto безкоштовно дарує подарунки весь липень!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати єдиний в Україні офіційний магазин Lotto що розташувався на 3 поверсі ТРЦ «Гулівер», та стати одним з учасників унікальної акції, яка триватиме весь липень.

Так, при покупці на суму від 1000 до 2000 гривень, ви гарантовано отримаєте безкоштовний подарунок на вибір – одну з брендових спортивних сумок.

Бажаєте отримати в якості подарунка теніску, футболку або в'єтнамки? Тоді вам необхідно зробити покупку в спортивному магазині Lotto на суму від 2 до 3 тисяч гривень.

Наші покупці, які придбали спортивні товари на суму що перевищує позначку в 3000 гривень, мають можливість отримати в якості подарунка оригінальні чоловічі та жіночі кросівки Lotto на вибір!

Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Міжсезонний розпродаж у MEGASPORT! Більше