Магазин Lotto безкоштовно дарує подарунки весь липень! - новини від ТРЦ Гулівер

Магазин Lotto безкоштовно дарує подарунки весь липень!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати єдиний в Україні офіційний магазин Lotto що розташувався на 3 поверсі ТРЦ «Гулівер», та стати одним з учасників унікальної акції, яка триватиме весь липень.

Так, при покупці на суму від 1000 до 2000 гривень, ви гарантовано отримаєте безкоштовний подарунок на вибір – одну з брендових спортивних сумок.

Бажаєте отримати в якості подарунка теніску, футболку або в'єтнамки? Тоді вам необхідно зробити покупку в спортивному магазині Lotto на суму від 2 до 3 тисяч гривень.

Наші покупці, які придбали спортивні товари на суму що перевищує позначку в 3000 гривень, мають можливість отримати в якості подарунка оригінальні чоловічі та жіночі кросівки Lotto на вибір!

Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. SALE Back to Megapolis -45% SALE Back to Megapolis -45% Більше