SOVA jewelry house: тут створюється мода - новини від ТРЦ Гулівер

SOVA jewelry house: тут створюється мода

Ювелірний дім SOVA jewelry — ексклюзивний виробник золотих дизайнерських прикрас і ювелірний трендсетер України. Кожен виріб бренда — унікальна знахідка для поціновувачів вишуканих дорогоцінностей.

Золота казка

Золота казка

Ювелірний дім SOVA не крокує за модою, а створює її. З моменту відкриття першого магазину в 2013 році бренд встиг здобути репутацію впевненого творця на вітчизняному ринку. За сім років мережа розширилася й нині налічує 34 магазини в різних містах України. Ювелірні вироби «Сова» стають основою для ювелірного гардероба сучасних дівчат і жінок, охочих проявити сміливість, вільнодумність і готовність до експериментів. Команда талановитих митців задає тенденції, втілюючи в життя основні цінності бренда, котрі, до речі, зашифровані у його назві. SOVA — це: S (stylish) — неперевершене відчуття стилю в кожній прикрасі, яскрава самобутність і відмінність від продукції інших ювелірних брендів; O (open) — відкритість до всього нового та готовність майстрів сміливо експериментувати з формою, техніками виготовлення та презентацією прикрас; V (voicing) — прагнення висловлювати свою позицію, відіграючи роль експерта в питаннях ювелірних трендів; A (amazing) — пошук нестандартних способів дивувати клієнтів.

Бренд пропонує багатий асортимент прикрас із жовтого, білого та червоного золота найвищої проби. В бренду SOVA ювелірні вироби — це вишуканий мінімалізм, чарівне поєднання краси з практичністю. Витончений браслет, футуристичні сережки, різноманітні каблучки й підвіси — ось основні види виробів бренда, котрі вже встигли стати сучасною класикою в Україні. Від бренду SOVA прикраси можна приміряти та придбати в ТРЦ Gulliver.

Прикраси з сенсом

Прикраси с сенксом

«Сова» — ювелірний магазин, що здивує вас своїм асортиментом. Бренд активно співпрацює з локальними дизайнерами: в неординарних творчих тандемах розробляються унікальні ювелірні вироби. У 2014 році вийшла колекція Lake, створена в колаборації з LAKE Studio, у 2018-му — колекція Soul, розроблена разом з MARSALA, а в грудні 2019 року бренд об'єднався в проєктом «Разом за природу» та представив лімітовану прикрасу «Рись». У такий спосіб ювелірний дім висловив свою підтримку природоохоронній програмі «Зберегти рись», розпочатій Всесвітнім фондом природи «WWF-Україна» з метою захистити цю тварину від зникнення. Далі була не менш плідна співпраця з брендом FROLOV, результатом якої стала колекція For Love у 2019-му та її поповнення наступного року. Надихнувшись ідеєю цінності любові, життя і здоров'я, дизайнер Іван Фролов, майстри ювелірного дому SOVA і благодійна організація «100% життя» своїм спільним творінням привернули увагу суспільства до епідемії ВІЛ в Україні й наголосили на важливості безпечного кохання. Проєкт успішно виконав свою місію: відтоді як розпочався продаж колекції, вдалося зібрати кошти на 1700 тестів для визначення ВІЛ. Після старту продажу другої колекції у 2020-му придбали ще 700 мультитестів — на ВІЛ, гепатит С, гепатит В і сифіліс.

Символ вічної любові

Символ вічної любові

Щороку другої неділі травня у всьому світі відзначають День матері. Надихнувшись цим прекрасним святом, бренд розробив капсульну колекцію, до якої увійшли невеличкі підвіси з жовтого та білого золота. Центральною прикрасою стало унікальне кольє, котре символізує нерозривний духовний зв'язок людини з мамою. За бажанням аксесуар можна доповнити витонченими кулонами з гравіюваннями S (son) та D (daughter). А в парних кольє з колекції Like mom прагнення проявити власну індивідуальність поєднуються з бажанням завжди мати щось спільне з людиною, котра подарувала життя.

У 2017 році бренду SOVA випала честь виготовити презент для матері Ілона Маска. Ювеліри розробили унікальне кольє, котре зображує Марс: планету, яку невдовзі планує колонізувати син Мей.

Завітайте до торгівельно-розважального центру Gulliver, щоб ознайомитись з усіма новинками від бренду. На сайті ТРЦ в розділі «ювелірні вироби, годинники» можна знайти більш детальну інформацію щодо розташування магазину, а також подивитись перелік усіх торгових марок, представлених у комплексі.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

Що подарувати на 8 березня: топ найкращих ідей для дівчини, мами, подруги Що подарувати на 8 березня: топ найкращих ідей для дівчини, мами, подруги  Gulliver   24.02.2022   2704   3 хвилини Куди сходити на 8 березня у Києві? Ідеї ​​для романтичного побачення Куди сходити на 8 березня у Києві? Ідеї ​​для романтичного побачення  Gulliver   23.02.2022   2232   3 хвилини Колірні поєднання 2022 року: трендові гардеробні рішення Колірні поєднання 2022 року: трендові гардеробні рішення  Gulliver   23.02.2022   3046   4 хвилини Більше