ТОРГОВО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР

Переможці другого етапу Акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!»

Вітаємо переможців другого етапу Акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!» Акція триває до 28 жовтня 2017 року! Приєднуйте

Вітаємо переможців другого етапу Акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!» Акція триває до 28 жовтня 2017 року! Приєднуйтесь!

СУВЕНИРЫ ТРЦ
браслет 1. 147 Шкураков Василь Олександрович
браслет 2. 273 Кулакова Ірина Дмитрівна
браслет 3. 189 Яценко Денис Олексійович
браслет 4. 286 Черасюк Андрій Богданович
браслет 5. 290 Швиденко Олександр Сергійович
браслет 6. 176 Манжура Юлія Георгіївна
браслет 7. 258 Сірош Юрій Анатолійович
браслет 8. 161 Талавера Рімма Ріфовна
браслет 9. 193 Юртаева Елена Васильевна
браслет 10. 167 Лягул Неля Алексеевна
брелок 11. 281 Алеев Сергей Александрович
брелок 12. 265 Васюта Діана Володомирівна
брелок 13. 235 Святына Илона Руслановна
брелок 14. 297 Мельник Євген Володимирович
брелок 15. 195 Балабан Игорь Андреевич
наклейка на телефон 16. 222 Гурський Андрій Васильович
наклейка на телефон 17. 168 Крицький Генадій Генадійович
наклейка на телефон 18. 251 Кохан Назар Іванович
наклейка на телефон 19. 270 Хотько Виталий Валерьевич
наклейка на телефон 20. 284 Чухрій Андрій Володомирович
наклейка на телефон 21. 295 Белоусов Антон Валерійович
наклейка на телефон 22. 287 Гуля Дар'я Олександрівна
наклейка на телефон 23. 163 Рум'янцев Олександр Сергійович
наклейка на телефон 24. 252 Зазуль Валерій Іванович
наклейка на телефон 25. 199 Савенко Микола Віталійович
наклейка на телефон 26. 233 Костюк Валерія Павлівна
наклейка на телефон 27. 254 Лець Марія Олександрівна
наклейка на телефон 28. 218 Кірієнко Євгенія Едуардівна
наклейка на телефон 29. 146 Водопьянова Карина Сергіївна
наклейка на телефон 30. 210 Гуцул Олександра Миколаївна
наклейка на телефон 31. 165 Водопьянова Наталия Александровна
наклейка на телефон 32. 231 Чепелюк Олена Василівна
наклейка на телефон 33. 283 Феденко Ірина Борисівна
наклейка на телефон 34. 241 Цветков Юрій Сергійович
наклейка на телефон 35. 244 Цветков Юрій Сергійович
наклейка на телефон 36. 249 Сулейманова Ельвіна Нариманова
наклейка на телефон 37. 204 Ель-Гаді Фаузі
наклейка на телефон 38. 263 Москаленко Володимир Володомирович
наклейка на телефон 39. 143 Зеленська Ольга Володимирівна
наклейка на телефон 40. 264 Гусаревич Алена Віталіївна
наклейка на телефон 41. 215 Літвінов Антон Євгенійович
наклейка на телефон 42. 160 Талавера Рімма Ріфовна
наклейка на телефон 43. 181 Рогач Марина Леонідівна
наклейка на телефон 44. 170 Машталер Елена Семеновна
наклейка на телефон 45. 183 Родіна Тетяна Юріївна
 карандаш 46. 188 Сєрєбрєннікова Діана Вікторівна
 карандаш 47. 262 Москаленко Володимир Володомирович
 карандаш 48. 248 Зубченко Микола Петрович
 карандаш 49. 294 Белоусов Антон Валерійович
 карандаш 50. 152 Супрун Дмитро Олегович
 карандаш 51. 246 Рожков Юрій
 карандаш 52. 278 Калашнікова Дар'я Костянтинівна
 карандаш 53. 141 Коротков Юрий Александрович
 карандаш 54. 182 Родіна Тетяна Юріївна
 карандаш 55. 157 Гончарова Олена Василівна
 карандаш 56. 178 Соколюк Артем Олегович
 карандаш 57. 255 Пінчук Андрій Володимирович
 карандаш 58. 173 Кравченко Светлана
 карандаш 59. 208 Лісовський Андрій Олександрович
 карандаш 60. 175 Кутепова Елена
ручка 61. 223 Візнович Іванна Іванівна
ручка 62. 179 Рогач Марина Леонідівна
ручка 63. 236 Гудзієватий Андрій Миколайович
ручка 64. 198 Феденко Ірина Борисівна
ручка 65. 214 Бани Насер Одей Мохаммед
ручка 66. 227 Батрак Максим
ручка 67. 230 Чепелюк Олена Василівна
ручка 68. 226 Іванов Ярослав Олександрович
ручка 69. 148 Шкураков Василь Олександрович
ручка 70. 150 Подіна Тетяна Леонідівна
ручка 71. 171 Машталер Елена Семеновна
ручка 72. 240 Кондратова Олена Сергіївна
ручка 73. 201 Кошовська Ганна Василівна
ручка 74. 267 Хотько Виталий Валерьевич
ручка 75. 253 Лець Марія Олександрівна
ручка 76. 162 Талавера Рімма Ріфовна
ручка 77. 259 Сірош Юрій Анатолійович
ручка 78. 275 Фролов Олександр Миколайович
ручка 79. 296 Белоусов Антон Валерійович
ручка 80. 196 Балабан Игорь Андреевич
ручка 81. 229 Чепелюк Олена Василівна
ручка 82. 234 Андрейченко Жанна Олександрівна
ручка 83. 224 Лисенко Юліана Михайлівна
ручка 84. 211 Аралова Вікторія Леонідівна
ручка 85. 285 Лук'янов Дмитро Олександрович
ручка 86. 180 Рогач Марина Леонідівна
ручка 87. 166 Водопьянова Наталия Александровна
ручка 88. 228 Чепелюк Олена Василівна
ручка 89. 232 Рудііна Ірина Василівна
ручка 90. 187 Сєрєбрєннікова Діана Вікторівна
ПАРТНЕРЫ ТРЦ
the watch сертификат 1. 178 Соколюк Артем Олегович
the watch сертификат 2. 289 Білоножко Вікторія Геннадівна
the watch сертификат 3. 212 Вернигора Оксана Михайловна
the watch сертификат 4. 240 Кондратова Олена Сергіївна
Beyond сертификат 5. 171 Машталер Елена Семеновна
Beyond сертификат 6. 151 Подіна Тетяна Леонідівна
tusso подарки 7. 258 Сірош Юрій Анатолійович
tusso подарки 8. 188 Сєрєбрєннікова Діана Вікторівна
bonjour подарок 9. 249 Сулейманова Ельвіна Нариманова
bonjour подарок 10. 190 Юртаева Елена Васильевна
*Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.