29 січня о 19-00 OK! Band Festival: Megapolis Witches vs Secret Avenue - новости от ТРЦ Гулливер

29 січня о 19-00 OK! Band Festival: Megapolis Witches vs Secret Avenue

Традиція проведення музичних двобоїв в рамках проекту "OK! Band Festival" в ТРЦ Gulliver триває. Щочетверга два молоді музи

Традиція проведення музичних двобоїв в рамках проекту "OK! Band Festival" в ТРЦ Gulliver триває. Щочетверга два молоді музичні колективи презентують глядачам кілька власних композицій та отримують рекомендації від запрошених експертів - професіоналів зі світу шоу-бізу.

29 січня учасниками чергового баттлу будуть гурти Megapolis Witches та Secret Avenue
Київська команда Megapolis Witches була заснована у 2009 році, а у травні 2014 - презентувала свій дебютний альбом "My Walls". За час існування група зняла два відео кліпи, що потрапили в ротацію популярних музичних телеканалів A-One, Star TV, Otv, дала велику кількість концертів, серед яких серія перфомансів Art-Bridge та унікальне 3D шоу Space Echo у київському планетарії, а також потрапила до літопису легендарного журналу The Rolling Stone.

Secret Avenue – український англомовний колектив. Музика, яку вони грають – це якісний інді-поп, натхненний яскравою естетикою 80-х. В активі молодої групи неодноразові виступи на кращих арт- та фестивальных майданчиках Києва (PaintHouse, Closer, Mezzanine, Арт-Пикник Славы Фроловой, ГогольФест, Don’t take fake),а також виступ на фестивалі JazzKoktebel в 2014 році. У грудні 2014 група презентувала дебютний міні-альбом «Sirens».

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.

Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Больше