29 січня о 19-00 OK! Band Festival: Megapolis Witches vs Secret Avenue - news from SEC Gulliver

29 січня о 19-00 OK! Band Festival: Megapolis Witches vs Secret Avenue

Традиція проведення музичних двобоїв в рамках проекту "OK! Band Festival" в ТРЦ Gulliver триває. Щочетверга два молоді музи

Традиція проведення музичних двобоїв в рамках проекту "OK! Band Festival" в ТРЦ Gulliver триває. Щочетверга два молоді музичні колективи презентують глядачам кілька власних композицій та отримують рекомендації від запрошених експертів - професіоналів зі світу шоу-бізу.

29 січня учасниками чергового баттлу будуть гурти Megapolis Witches та Secret Avenue
Київська команда Megapolis Witches була заснована у 2009 році, а у травні 2014 - презентувала свій дебютний альбом "My Walls". За час існування група зняла два відео кліпи, що потрапили в ротацію популярних музичних телеканалів A-One, Star TV, Otv, дала велику кількість концертів, серед яких серія перфомансів Art-Bridge та унікальне 3D шоу Space Echo у київському планетарії, а також потрапила до літопису легендарного журналу The Rolling Stone.

Secret Avenue – український англомовний колектив. Музика, яку вони грають – це якісний інді-поп, натхненний яскравою естетикою 80-х. В активі молодої групи неодноразові виступи на кращих арт- та фестивальных майданчиках Києва (PaintHouse, Closer, Mezzanine, Арт-Пикник Славы Фроловой, ГогольФест, Don’t take fake),а також виступ на фестивалі JazzKoktebel в 2014 році. У грудні 2014 група презентувала дебютний міні-альбом «Sirens».

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.

Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Gulliver's work schedule for the New Year holidays 2024 Gulliver's work schedule for the New Year holidays 2024 More