У Gulliver встановили новий рекорд України - news from SEC Gulliver

У Gulliver встановили новий рекорд України

У вівторок, 13 березня, на найбільшому медіа-фасаді країни учасники рок-гурту O.Torvald встановили національний рекорд України, презентувавши свій новий кліп на пісню "Ліхтарі" .

Презентація відео до треку зі свіжого альбому "Бісайди" відбулася в центрі Києва, на фасаді БФК Gulliver, який є рекордним для України медіа-простором, площею у 17 000 квадратних метрів. Спостерігати за тим, що відбувається через дорогу від Gulliver зібралися десятки прихильників гурту і представники преси. Одразу після презентації кліпу відбулася прес-конференція у ресторані RAY за участі лідера гурту Жені Галича, гітариста Дениса Мизюка та режисера кліпу Анастасії Ковальчук.

 «Приємно, що в нашій країні постійно встановлюються нові рекорди. Так, сьогодні ми зареєстрували рекорд «Перший відео кліп, показаний на медіа фасаді». Всі наші рекорди входять в нашу книгу рекордів, що випускається та презентується на початку наступного року», – розповіла Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України.

«Символічно: найбільший екран – і ще більша любов до фанатів. Гурт О.Torvald вирішив зібрати всіх своїх друзів, шанувальників та «своїх людей», щоби абсолютно кожен охочий отримав можливість долучитися до заходу», – заявив фротмен О.Torvald'а Женя Галич.

«Наш медіа фасад, розмір якого 17 000 кв. м, на даний момент є найбільшим реалізованим проектом в Європі. Розробили і реалізували це чудо технічної думки - фахівці легендарної французької компанії Blachère illumination, яка відома по роботі над освітленням Ейфелевої вежі та Єлисейських полів у Парижі. Знаходячись в самому центі столиці, Gulliver за допомогою унікальної декоративного освітлення передає і створює настрій для киян і гостей столиці. Це  є його основне завдання», - говорить Лілія Різва, управляюча БФК Gulliver.

За словами співака, «Ліхтарі»– це подарунок шанувальникам групи. «Ліхтарі» – це «наші люди», які на концертах вмикають ліхтарики на телефонах та підспівують хором із нами. Ці моменти для нас є дуже цінними. Саме тому, ми хотіли подарувати цей кліп нашим фанам, зробити його доступним для кожного, а за допомогою трансляцій, подарувати його нашим шанувальникам не тільки в Києві, а й за межами України. Ми дуже цінуємо нашого партнера – ТРЦ «Gulliver» – за можливість реалізувати цю ідею», – поділився лідер гурту О.Torvald Женя Галич.

За його словами, спеціально для зйомок кліпу було використано 121 світодіод. З цих приладів формувалась конструкція для створення специфічного освітлення.

*За повідомленням прес-служби гурту O.Torvald.

BOSS | Samsonite! BOSS | Samsonite! Vyshyvanka Ukraine Vyshyvanka Ukraine": a charity project for Vyshyvanka Day will be launched at the Gulliver Shopping Center with the participation of women defenders and the "Zemlyachka" «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок More