У Gulliver встановили новий рекорд України - news from SEC Gulliver

У Gulliver встановили новий рекорд України

У вівторок, 13 березня, на найбільшому медіа-фасаді країни учасники рок-гурту O.Torvald встановили національний рекорд України, презентувавши свій новий кліп на пісню "Ліхтарі" .

Презентація відео до треку зі свіжого альбому "Бісайди" відбулася в центрі Києва, на фасаді БФК Gulliver, який є рекордним для України медіа-простором, площею у 17 000 квадратних метрів. Спостерігати за тим, що відбувається через дорогу від Gulliver зібралися десятки прихильників гурту і представники преси. Одразу після презентації кліпу відбулася прес-конференція у ресторані RAY за участі лідера гурту Жені Галича, гітариста Дениса Мизюка та режисера кліпу Анастасії Ковальчук.

 «Приємно, що в нашій країні постійно встановлюються нові рекорди. Так, сьогодні ми зареєстрували рекорд «Перший відео кліп, показаний на медіа фасаді». Всі наші рекорди входять в нашу книгу рекордів, що випускається та презентується на початку наступного року», – розповіла Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України.

«Символічно: найбільший екран – і ще більша любов до фанатів. Гурт О.Torvald вирішив зібрати всіх своїх друзів, шанувальників та «своїх людей», щоби абсолютно кожен охочий отримав можливість долучитися до заходу», – заявив фротмен О.Torvald'а Женя Галич.

«Наш медіа фасад, розмір якого 17 000 кв. м, на даний момент є найбільшим реалізованим проектом в Європі. Розробили і реалізували це чудо технічної думки - фахівці легендарної французької компанії Blachère illumination, яка відома по роботі над освітленням Ейфелевої вежі та Єлисейських полів у Парижі. Знаходячись в самому центі столиці, Gulliver за допомогою унікальної декоративного освітлення передає і створює настрій для киян і гостей столиці. Це  є його основне завдання», - говорить Лілія Різва, управляюча БФК Gulliver.

За словами співака, «Ліхтарі»– це подарунок шанувальникам групи. «Ліхтарі» – це «наші люди», які на концертах вмикають ліхтарики на телефонах та підспівують хором із нами. Ці моменти для нас є дуже цінними. Саме тому, ми хотіли подарувати цей кліп нашим фанам, зробити його доступним для кожного, а за допомогою трансляцій, подарувати його нашим шанувальникам не тільки в Києві, а й за межами України. Ми дуже цінуємо нашого партнера – ТРЦ «Gulliver» – за можливість реалізувати цю ідею», – поділився лідер гурту О.Torvald Женя Галич.

За його словами, спеціально для зйомок кліпу було використано 121 світодіод. З цих приладів формувалась конструкція для створення специфічного освітлення.

*За повідомленням прес-служби гурту O.Torvald.

Kyiv Forever: an exhibition project for Kyiv Day in the Gulliver shopping center Kyiv Forever: an exhibition project for Kyiv Day in the Gulliver shopping center "Madonna. Life goes on": For Mother's Day, STB prepared a photo project dedicated to Ukrainian women who gave birth during the Great War The updated work schedule of the Gulliver shopping center The updated work schedule of the Gulliver shopping center More