TRADING AND ENTERTAINMENT CENTER

Переможці першого розіграшу акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!»

Вітаємо переможців першого етапу Акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!»Акція триває до 28 жовтня 2017 року! Приєднуйте

Вітаємо переможців першого етапу Акції «Gulliver святкує, Subaru дарує!»Акція триває до 28 жовтня 2017 року! Приєднуйтесь!

ПодарунокПІБ
СУВЕНІРИ ТРЦ
Ручка1. 79 Філіпеева О.В.
Ручка2. 52 Степаненко Павло Анатолійович
Ручка3. 36 Сербіна Тамара В'ячеславівна
Ручка4. 115 Лагутина Надежда Александровна
Ручка5. 87 Якименко Андрій Максимович
Ручка6. 20 Мусаєва Айтен Ш.
Ручка7. 80 Івоненко Інна Петрівна
Ручка8. 138 Хряпа Руслан Олександрович
Ручка9. 15 Anri Shervushidze
Ручка10. 112 Максименко Любов Іллівна
Ручка11. 64 Кардаш Юлія Олександрівна
Ручка12. 33 Аміянц Олександр Рубенович
Ручка13. 128 Мороз Анна В'ячеславівна
Ручка14. 96 Задорожний Олександр Васильович
Ручка15. 47 Инна Сергеевна За.
Ручка16. 101 Капля Дарина Вадимівна
Ручка17. 76 Cадова Леся Михайлівна
Ручка18. 34 Шевчук Юлія
Ручка19. 81 Родіна Тетяна Юріївна
Ручка20. 122 Лєтошко Ольга Ігорівна
Ручка21. 61 Мєшкова Марія Дмитрівна
Ручка22. 89 Гула Оксана Владимировна
Ручка23. 46 Николайчук Татьяна Николаевна
Ручка24. 67 Лозюк Юлія Сергіївна
Ручка25. 91 Журавльов Олексій Ігорович
Ручка26. 18 Палашинський Олег Валерійович
Ручка27. 53 Степаненко Павло Анатолійович
Ручка28. 73 Волкова Анастасія Володимирівна
Ручка29. 42 Бяло Карина Вікторівна
Ручка30. 31 Гомон Олена Юріївна
Ручка31. 125 Мороз Анна В'ячеславівна
Ручка32. 3 Антуан Диндисян
Ручка33. 85 Вербицька М.І.
Ручка34. 84 Цеп Денис Вікторович
Ручка35. 104 Осипчук Алла Іванівна
механический карандаш36. 9 Сімоненко Анна Євгенівна
механический карандаш37. 78 Філіпеева О.В.
механический карандаш38. 60 Сторошук Юлия Миколаївна
механический карандаш39. 8 Сімоненко Анна Євгенівна
механический карандаш40. 83 Захарова Тетяна Аркадіївна
механический карандаш41. 1 Котенко Юлія Петрівна
механический карандаш42. 17 Денисенко Тетяна Євгенівна
механический карандаш43. 12 Сімоненко Анна Євгенівна
механический карандаш44. 37 Чурікова Тетяна Юріївна
механический карандаш45. 72 Плачинта Дмитро Васильйович
механический карандаш46. 109 Мокренец Екатерина Андреевна
механический карандаш47. 54 Чепелюк Олена Василівна
механический карандаш48. 86 Зеленський Ярослав Михайлович
механический карандаш49. 35 Шевчук Юлія
механический карандаш50. 107 Осипчук Алла Іванівна
механический карандаш51. 114 Левченко Олександр Михайлович
механический карандаш52. 43 Самойлович Алена
механический карандаш53. 6 Садова Леся Михайлівна
механический карандаш54. 108 Ханенко Павло Вікторович
механический карандаш55. 56 Кучманська Оксана Павлывна
механический карандаш56. 75 Черкасова Наталія
механический карандаш57. 102 Роганова Елена Александровна
механический карандаш58. 132 Дмитрук Маріанна Вікторівна
механический карандаш59. 97 Орлов Віталій Миколайович
механический карандаш60. 62 Мазур олена Олександрівна
механический карандаш61. 63 Овсієнко Ірина Ігорівна
механический карандаш62. 136 Зеленський Ярослав Михайлович
механический карандаш63. 119 Пінчук Ольга Олегівна
механический карандаш64. 92 Геращенко Игорь Николаевич
механический карандаш65. 94 Слєсарєва Тетяна Миколаївна
механический карандаш66. 95 Микитенко Ілля Павлович
механический карандаш67. 51 Степаненко Павло Анатолійович
механический карандаш68. 133 Ісабекова Заріна Радіківна
механический карандаш69. 71 Сенчук Віталій Вікторович
механический карандаш70. 113 Тарадай Валерія Володимирівна
спиннер71. 105 Осипчук Алла Іванівна
спиннер72. 11 Сімоненко Анна Євгенівна
спиннер73. 98 Смага Михайло Володимирович
спиннер74. 68 Чемеринський В.Б.
спиннер75. 7 Панасюк Леся Василівна
спиннер76. 70 Бабенко Генадій Григорович
спиннер77. 120 Блощко Наталія Любомирівна
спиннер78. 5 Хряпа Руслан Олександрович
спиннер79. 118 Блощко Наталія Любомирівна
спиннер80. 88 Омельченко Дмитрий Матвеевич
футболка81. 77 Родіна Тетяна Юріївна
футболка82. 32 Садова Леся Михайлівна
футболка83. 59 Подолянчук Елена Федоровна
футболка84. 25 Киселев Алексей Юрьевич
футболка85. 121 Лєтошко Ольга Ігорівна
кружка86. 49 Брик Ростислав Валерійович
кружка87. 135 Гульна Вікторія Ігорівна
кружка88. 111 Даценко Артем Володимирович
кружка89. 23 Воронович Яна
кружка90. 74 Пустовий Владислав Валерійович
ПАРТНЕРИ ТРЦ
nails bar1. 66 Кардаш Юлія Олександрівна
nails bar2. 41 Диндис'ян Антуван
nails bar3. 10 Сімоненко Анна Євгенівна
Beyond4. 87 Якименко Андрій Максимович
Beyond5. 25 Киселев Алексей Юрьевич
Книга Робинзон6. 13 Талавера Рімма Ріфовна
Книга Catullus7. 40 Родіна Тетяна Юріївна
Блокнот8. 17 Денисенко Тетяна Євгенівна
Блокнот9. 137 Григор'єва Єлизавета Ігорівна
Блокнот10. 35 Шевчук Юлія
 *Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.