VALLIZA

Дозвольте собі отримати насолоду від нових емоцій разом з VALLIZA.
 
VALLIZA - це мережа книжкових островів з добре збалансованим асортиментом. Його ретельно підбирають літературні експерти.
 
Світ переповнений книжками, але тільки окремі з них стають для нас справжньою подією, перетворюються на вірного супутника та друга, а іноді і на дороговказ. Саме такі книги ви знайдете на наших полицях.
 
Вони допоможуть вам пізнати себе, знайти відповіді на складні питання, відшукати натхнення та отримати ефект справжніх емоцій. Наші книжки підкажуть, як стати кращими, добрішими та мудрішими.
 
Ми знаємо, що книжки здатні змінити ваше життя, та запрошуємо зануритися до цієї подорожі, повної чарівних таємниць, дієвих порад та живих емоцій!
 
Приємного читання!
Ваша VALLIZA!

Shop AKVAREL 4 поверх Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів. Роби життя яскравіше разом з нами! Shop LILIT ART STORE 2 поверх LILIT ART STORE — магазин подарункiв з авторськими принтами Лiлiт СаркiсянПро художницю та бренд LILIT SARKISIANLILIT ART STORE - бренд, що випускає одяг, подарунки та декор з авторськими принтами художницi Ліліт Саркісян. Був створений у Києві в 2016 році. Його засновниця – одна з перших фешн-ілюстраторів в Україні Ліліт Саркісян, уже давно завоювала величезну популярність завдяки своїм роботам. Ліліт вела власний блог, створювала принти для дизайнерів, рекламні кампанії, дизайн запрошень на покази, брендбуки, дизайн упаковки, інтер’єрний дизайн. А потім нарешті заснувала свій власний бренд – усі речі з лейблом IIIIT SARKISIAN прикрашені принтами ілюстраторки. IIIIT SARKISIAN – це арт-бренд , в асортименті якого представлені базові речі для всієї родини (футболки, світшоти, сукні), а також аксесуари з принтами Ліліт. Акварельні та графiчнi ілюстрації, якими декоровані усі продукти марки, Ліліт Саркісян малює в оригіналі власноруч.Бренд активно співпрацює з іншими українськими майстрами і створює в колаборації з ними унікальні принтовані вироби ручної роботи: наприклад, значки, ковдри, килими.IIIIT SARKISIAN знають не тільки в Україні: її бренд представлений уже в семи країнах світу. Речі з неповторними авторськими ілюстраціями Ліліт Саркісян – це як красива велика картина, котру завжди можна взяти з собою. Їх може бути багато – під настрій. І на одязі, і на улюблених аксесуарах. Shop Буква 4 поверх Українська національна мережа книгарень "Буква": класична і сучасна проза, казки та енциклопедії для дітей і багато іншого
Більше