TRUE TANNERY

TRUE TANNERY - магазин подарунків та аксесуарів.
Шкіряні саквояжі, ремені, гаманці, сумки, ділові сумки, рукавички для чоловiкiв та жiнок, валізи, рюкзаки. Висока якість товарів та рівень обслуговування, приємний досвідчений персонал. Нам є що запропонувати вибагливому покупцю, бо в нас найкращі виробники а саме Україна, Італія, Англія, Німеччина, Японія, Нідерланди та Туреччина.

TRUE TANNERY це магазин найкращих шкіряних аксесуарів для повсякденного та ділового стилю життя.

Shop O bag Ukraine 2 поверх

O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні.

Shop Piquadro 2 поверх

Бутік PIQUADRO всесвітньо визнаного італійського бренду пропонує вишукану шкіряну галантерею найвищого гатунку: портмоне, портфелі, клатчі

Shop Zara Home 2 поверх

Zara Home — це мода у домі, декоративні тканини і товари з гарантованою якістю і за доступними цінами.

Shop BAGSTON 3 поверх

Підбираєте безпрограшний подарунок? Збираєтеся у відпустку або відрядження? Тоді приходьте в магазин "Багстон" в ТРЦ Gulliver! Тут вас чекає дійсно великий асортимент аксесуарів для подорожей. Валізи, сумки, рюкзаки — все, що може знадобитися в дослідженні світу і повсякденному житті. У BAGSTON представлена оригінальна продукція відомих світових виробників, серед яких National Geographic, Deuter, CAT і багато інших. Асортимент постійно поповнюється трендовими моделями, з якими ви будете виглядати стильно і яскраво. Консультанти бутіка завжди готові розповісти про продукцію в наявності, допомогти порівняти товари і зробити оптимальний вибір!

Більше